29-erių metų 196 cm ūgio D. Smithas prie Tel Avivo „Maccabi“ (Izraelis) klubo pergalės 92:61 ketvirtadienį namuose prieš Sienos „Montepaschi“ (Italija) ekipą prisidėjo 19 taškų, 8 atkovotais ir 1 perimtu kamuoliu, 4 rezultatyviais perdavimais ir blokuotu varžovo metimu. Per 30 žaidimo minučių (30:17) gynėjas prametė abu dvitaškius, pataikė 5 tritaškius iš 6, realizavo visus 4 baudų metimus, 4 kartus suklydo, trissyk prasižengė ir išprovokavo 5 varžovų pražangas.

Malagos „Unicaja“ (Ispanija) komanda ketvirtadienį svečiuose 68:65 įveikė Bambergo „Brose Basket“ (Vokietija) penketuką, o 28-erių metų 211 cm ūgio Luka Zoričius į aikštės šeimininkų krepšį įmetė 26 taškus, sugriebė 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo varžovo metimą, sykį suklydo, 4 kartus prasižengė ir privertė varžovus prasižengti 7 kartus. Per 32 su puse aikštelėje praleistas minutes (32:34) vidurio puolėjas pataikė 9 dvitaškius iš 14 bei 8 baudų metimus iš 10.

28-erių metų 196 cm Roko-Leni Ukičius svariausiai prisidėjo prie Atėnų „Panathinaikos“ (Graikija) krepšininkų pergalės 78:73 ketvirtadienį svečiuose prieš Kauno „Žalgirį“. 33 su puse minutės žaidęs kroatas pelnė 21 tašką, atkovojo 4 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, sykį prasižengė ir išprovokavo 2 šeimininkų pražangas. Gynėjas pataikė 3 tritaškius iš 4, 5 dvitaškius iš 6 bei 2 baudų metimus iš 4.

Naudingiausių savaitės žaidėjų penketuką su 27 balais užbaigia amerikiečiai - 29-erių metų 208 cm ūgio Shawnas Jamesas („Maccabi“) bei 28-erių metų 211 cm ūgio Paulas Davisas (Maskvos srities „Chimki“, Rusija).