Rungtynės prasidėjo itin rezultatyviai ir po pirmųjų dviejų kėlinių „milaniečiai“ prieš svečius iš Turkijos pirmavo rezultatu 55:49.

Trečiajame kėlinyje toliau puikiai puolusi Milano ekipa padidino pranašumą iki 12 taškų (79:67).

Paskutiniame ketvirtyje šeimininkai toliau dominavo aikštelėje ir galiausiai iškovojo įtikinamą pergalę rezultatu 105:92.

Svariai prie pergalės prisidėjo Mantas Kalnietis, įmetęs 10 taškų, atlikęs 4 rezultatyvius perdavimus bei sužaidęs naudingiausias sezono rungtynes.

„Emporio Armani“: Rakimas Sandersas 22, Alessandro Gentile 17, Krunoslavas Simonas, Miroslavas Raduljica, Mantas Kalnietis 10 taškų.

„Anadolu Efes“: Thomasas Heurtelis 18, Bryantas Dunstonas 17, Derrickas Brownas – 16 taškų.

Kitose rungtynėse pergalę po pratęsimo iškovojo Atėnų „Panathinaikos“ (4/2) komanda, nugalėjusi Tel Avivo „Maccabi“ (2/4) rezultatu 83:75 (18:12, 17:16, 17:15, 24:15, 16:8)

Rungtynes sėkmingiau pradėjo namuose žaidę „Panathinaikos“ krepšininkai, kurie pirmąją rungtynių pusę laimėjo rezultatu 35:28.

Trečiame ketvirtyje puikiai gynyboje žaidę graikai po truputį didino persvarą. Tačiau charakterį demonstravę svečiai ketvirto kėlinio pabaigoje prisivijo varžovus, o galiausiai ir persvėrė rezultatą (64:65). Visgi ketvirtis baigėsi lygiosiomis - 67:67.

Pratęsime savo sąlygas jau diktavo aikštės šeimininkai, kurie ir iškovojo pergalę rezultatu 83:75.

„Panathinaikos“: Chrisas Singletonas 26, Nickas Calathesas 13, Jamesas Gistas 12 taškų.

„Maccabi“: Sonny Weemsas 15 taškų, Andrew Goudelockas 14 taškų, Maikas Zirbesas 12 taškų.