28-erių metų 188 cm gynėjo pozicijoje rungtyniaujantis JAV krepšininkas solidžiai prisidėjo prie pergalės - pelnė 41 tašką, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 12 pražangų, dusyk suklydo ir dukart prasižengė. B. Brownas per bemaž 39 su puse minutės (39:21) pataikė 4 tritaškius iš 6, 8 dvitaškius iš 12 bei realizavo visus 13 baudų metimų.

Antrąją vietą tarp naudingiausiųjų su 34 naudingumo balais užėmė 23 metų 200 cm ūgio "Fenerbahce Ulker" ekipos kroatas Bojanas Bogdanovičius. Krepšininkas per 33 minutes (32:56) į "Montepaschi" ekipos krepšį įmetė 31 tašką, po krepšiais sugriebė 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 8 pražangas, dusyk suklydo bei kartą prasižengė. Puolėjas pataikė 4 tritaškius iš 5, 6 dvitaškius ir 9 bei 10 baudų metimų iš 10.

Trečias tarp naudingiausiųjų su 27 balais liko Tel Avivo "Maccabi" (Izraelis) klubo amerikietis Ricky'is Hickmanas, kurio komanda namuose 70:71 turėjo pripažinti Vitorijos "Caja Laboral" (Ispanija) krepšininkų pranašumą. 27 metų 189 cm ūgio gynėjo sąskaitoje - 16 (tritaškiai 2/5, dvitaškiai 3/6, baudos 6/8) taškų, 4 gynyboje atkovoti ir 3 perimti kamuoliai, 5 rezultatyvūs perdavimai, 9 išprovokuotos varžovų pražangos, klaida bei dvi pražangos (35 min. 44 sek.).

Naudingiausių savaitės žaidėjų penketuką su 26 balais užbaigia Ispanijos pilietybę turintis 21-erių metų 208 cm ūgio puolėjas Nikola Mirotičius bei 23 balus surinkęs 26-erių metų 203 cm ūgio puolėjas gruzinas Viktoras Sanikidzė ("Montepaschi").

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)