Monegaskai turėjo rimtų problemų pirmajame kėlinyje, kurį pralaimėjo 14 taškų skirtumu (13:27). Visgi lietuvio komanda greitai atstatė situaciją ir per antrąjį ketvirtį surinkę 32 taškus išsiveržė į priekį (45:39).

Po pertraukos vyko apylygė kova, o į kiekvieną šeimininkų sėkmingesnę atkarpą svečiai iš Monako turėjo savo atsaką.

Po šios pergalės Prancūzijos klubas lieka trečioje pozicijoje, tuo metu ALBA – paskutiniai.

Nugalėtojams Donatas Motiejūnas per beveik 13 minučių pelnė 7 taškus (3/4 dvitaškiai, 0/1 tritaškių, 1/1 bauda), atkovojo 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 13 naudingumo balų.

Rezultatyviausiai „Monaco“ gretose rungtyniavo Elie Okobo pelnęs 21 tašką, Mike'as Jamesas surinko 20, Jaronas Blossomgame'as pridėjo 13 taškų.

Albatrosams Mattas Thomasas atnešė 14, Sterlingas Brownas – 12, Johannesas Thiemannas – 11 taškų.

Kitose rungtynėse dominavo Tado Sedekerskio atstovaujama Vitorijos „Baskonia“ (16-13), kuri pasiekė itin svarbią pergalę kovojant dėl vietos atkrintamosiose.

Baskai namuose 88:73 (19:18, 29:16, 21:21, 19:18) pranoko Milano „Olimpią“ (12-17).

Šeimininkai diktavo sąlygas jau pirmoje rungtynių pusėje, kuomet dar iki pertraukos įgijo 14 taškų persvarą (48:34).

Milano klubas sėkmingai pradėjo trečiąjį kėlinį ir sumažino deficitą iki vienženklio (42:48), bet baskai greitai atstatė pranašumą ir mėgavosi dviženkle persvara iki pat rungtynių pabaigos.

16-tą pergalę iškovojusi „Baskonia“ dalinasi 8-9 pozicijas su Tel Avivo „Maccabi“, tuo metu Milano klubas patyrė 17-ąją nesėkmę ir Eurolygoje žengia 14-as.

Tadas Sedekerskis per 27 su puse minutes pelnė 9 taškus (4/6 dvitaškiai, 0/3 tritaškių, 1/1 bauda), atkovojo 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 11 naudingumo balų.

Rezultatyviausiai baskų gretose žaidė Marcusas Howardas pelnęs 26 taškus, Chima Moneke surinko 19, Vanja Marinkovičius pridėjo 13 taškų.

Italijos komandai Nikola Mirotičius pelnė 21 tašką, Shavonas Shieldsas surinko 17, Shabazzas Napieris pridėjo 12 taškų.

Pergalę džiaugėsi dar vienas Lietuvis. Roko Jokubaičio atstovaujama „Barcelona“ (20-9) namuose 94:76 (29:24, 22:24, 23:20, 20:8) sutriuškino Belgrado „Partizan“ (13-16).

20-ąją pergalę iškovoję katalonai išlieka antroje turnyrinės lentelės pozicijoje, o „Partizan“ pralaimėję 16-ąjį kartą dalinasi 10-11 vietas su „Valencia“.

Rokas Jokubaitis rungtyniavo 19 minučių ir pelnė 13 taškų (5/5 dvitaškiai, 1/2 tritaškis), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 16 naudingumo balus.

Tai buvo sėkmingiausios lietuvio rungtynės pagal naudingumo balus. Prieš tai naudingiausiai įžaidėjas rungtyniavo prieš Pirėjo „Olympiakos“, kuomet surinko 14 balų.

Rezultatyviau rungtyniavo tik Nicolasas Laprovittola pelnęs 17 taškų ir Willy Hernangomezas surinkęs 15.

„Partizan“ negelbėjo 27 Aleksos Avramovičiaus taškai, Zachas LeDay surinko 16.

Penktadienį bus sužaisti likę trys susitikimai, tarp jų ir – ir Miuncheno „Bayern“ bei Kauno „Žalgirio“ akistata.