Du kėlinius užtikrintai pirmavę ALBA krepšininkai su problemomis susidūrė po didžiosios pertraukos.

Į kovą taškas į tašką įsivėlę aikštės šeimininkai trečiojo kėlinio pabaigoje pradėjo spurtą 9:0 ir susigrąžino iniciatyvą į savo rankas – 81:75.

Pergalę užuodę Garcia Reneseso auklėtiniai jos iš rankų jau nepaleido ir įtikinamai triumfavo 107:91.

Berlyno ekipos naujokas R. Giedraitis per 28 min. pelnė 13 taškų (4/5 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 4 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė 4 kamuolius, kartą suklydo, kartą prasižengė ir surinko 20 naudingumo balų.

Rezultatyviau už lietuvį žaidė trys krepšininkai, o 9 taškus pelnęs Peytonas Siva atliko net 14 rezultatyvių perdavimų.

Berlyno komanda kone dvigubai mažiau klydo (11:21) ir laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių 29:18.

ALBA: Nielsas Giffey 20, Danielis Clintonas Chapmanas 19, Martinas Hermannssonas 15, Rokas Giedraitis 13, Timas Schneideris 11, Peytonas Siva 9 (14 rezultatyvių peravimų), Luke'as Sikma 9 (10 atk.k.).

Tofaš“: Demonte Harperis 20, Dieante Garrettas 17.

Ispanijoje vykusioje dvikovoje Valensijos „Basket“ 84:62 (12:17, 24:18, 28:21, 20:6) sutriuškino Vilerbano „Asvel“ su Mantu Kalniečiu.

Prancūzų klubas su Lietuvos rinktinės pagrindiniu įžaidėju sėkmingai pradėjo rungtynes ir pirmavo iki antro kėlinio vidurio, tačiau atsitiesę aikštės šeimininkai įvėlė svečius į klampią kovą ir pradėję galingą spurtą trečiojo ketvirčio pabaigoje šventė pergalę.

M. Kalnietis per 22 min. pelnė 3 taškus (0/4 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai), atkovojo 3 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, 5 kartus suklydo ir surinko 4 naudingumo balus.

Kitas rungtynes namie M. Kalnietis ir „Asvel“ žais spalio 9 dieną su Trento „Dolomiti Energia“ krepšininkais.

Basket“: Willas Thomas 16, Bojanas Dubljevičius 14, Louisas Labeyrie 13, Mattas Thomas 10.

Asvel“: Charlesas Kahudi 13, Miro Bilanas 12, Theo Maledonas ir Amine'as Noua po 8.

Kitose grupės rungtynėse Gdynės „Arka“ (Lenkija) komanda su Deividu Dulkiu savo aikštėje 73:80 (12:17, 20:14, 16:26, 25:23) pralaimėjo Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ (Rusija) krepšininkams.

D. Dulkys per 15 min. pelnė 2 taškus (dvitaškiai 1/3, tritaškiai 0/2)m atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, suklydo 1 ir prasižengė 2 kartus.

Europos taurės turnyre dalyvauja 24 komandos, suskirstytos į keturias grupes. Į kitą etapą pateks po keturias geriausias grupių ekipas.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)