Šeštadienį afrikiečiai (0/3) rezultatu 71:80 (17:29, 22:11, 24:16, 8:24) nusileido vietą ketvirtfinalyje užsitikrinusiems Italijos krepšininkams (2/1).

Italai dominavo aikštėje pirmame kėlinyje, kuomet skirtumas tarp komandų buvo pasiekęs ir 15 taškų ribą.

Vis dėlto Nigerija dar iki didžiosios pertraukos sugebėjo ne tik išlyginti rezultatą, bet ir išsiveržti į priekį.

Trečiame ketvirtyje jau Juodojo žemyno atstovai buvo atitrūkę 8 taškais, dar kartą aukštyn kojomis situacija apvirto lemiamame kėlinyje, kai Italija spurtavo net 14:0.

Rungtynių pabaigoje komandas vėl skyrė vienu metimu panaikinamas atstumas. Tuomet iniciatyvos ėmėsi Nicolo Melli ir Alessandro Pajola, Romeo Sacchetti auklėtiniai kruopščiai darbavosi po savuoju krepšiu, ir netikėtumo už borto likusiai Nigerijai Tokijuje pateikti taip ir nepavyko.

Šeštadienį B grupės kovas užbaigs Australijos (2/0) ir Vokietijos (1/1) akistata.

Į ketvirtfinalį žengs po dvi geriausias trijų grupių komandas bei dar dvi, užimsiančios trečiąsias vietas.

Ketvirtfinalių poros paaiškės ištraukus burtus po grupių varžybų pabaigos.

Nigerija: Chimezie Metu 22 (6/7 trit., 10 atk. kam.), Jordanas Nwora 20, Jahlilas Okaforas 14 (7/8 dvit., 8 atk. kam.), Preciousas Achiuwa 5;

Italija: Nicolo Melli 15, Nico Mannionas 14, Achille Polonara 13, Simone Fontecchio 12, Stefano Tonutas 10.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (12)