Šiose rungtynėse „Naglis“ rungtynių iniciatyvą laikė jau nuo pirmų rungtynių minučių. Po dviejų kėlinių palangiškių persvara siekė jau 18 taškų (41:23), o po ilgosios pertraukos skirtumas dar labiau padidėjo. „Naglis“ iškovojo užtikrintą pergalę.

Aikštės šeimininkus į pergalę vedė didžiąją savo taškų dalį pirmoje rungtynių pusėje surinkęs Vaidotas Pečiukas. Iš viso jis pelnė net 27 taškus (5/6 dvitaškiai, 5/7 tritaškiai) bei surinko +26 naudingumo balus.

„Naglis“: Vaidotas Pečiukas 27, Dane'as Johnsonas (7 atk. kam.) 15, Mindaugas Reminas 12, Paulius Kleiza (9 atk. kam.) 7 taškai.

„Valmiera“: Ingusas Bankevicas 17, Janis Porzingis 15, Jai'us Lucasas 13 taškų.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.