Buržo komanda jau po antrojo kėlinio turėjo susikrovusi 15 taškų persvarą ir jokiu momentu per likusias rungtynes neleido svečiams pasivyti.

K. Nacickaitė debiutavo nuostabiai – per 29 minutes aikštelėje Lietuvos snaiperė pataikė 5 iš 8 savo mestų tritaškių ir pelnė net 22 taškus. Ji taip pat perėmė 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir susirinko 17 naudingumo balų.

Kiek liūdniau sezonas prasidėjo Justės Jocytės atstovaujamai Liono ASVEL ekipai, kuriai 17-metė lietuvė šiuo metu negali padėti dėl traumos. ASVEL išvykoje 58:66 nusileido „Roche Vendee“ komandai.

Geriausiai šiose rungtynėse pasirodė „Roche Vendee“ puolėja Tiffany Clark, kuri pelnė 17 taškų, nusiėmė 13 kamuolių, perėmė 5 ir užfiksavo 24 naudingumo balus.