Likus minutei svečiai dar pirmavo 111:110, tačiau paskutinius 4-is taškus pelnę šeimininkai nutraukė „Shandong“ keturių iš eilės pergalių seriją.

D. Motiejūnas pralaimėtojų gretose žaidė 35 minutes, pelnė 21 tašką (7/11 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 4/6 baudų metimai), atkovojo 10 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus prasižengė, perėmė kamuolį ir triskart suklydo.

Tai jau 9-osios rungtynės šį sezoną, kai lietuvis per mačą pelnė bent 20 taškų.

„Shandong“: Ty Lawsonas 26, Ding Yanyuhang 23, Donatas Motiejūnas 21, Tao Hanlin 15, Jia Cheng 11 taškų.

„Xinjiang“: Darius Adamsas 34, Li Gen 23, Yu Changdong 19, Sun Tonglin 13 taškų.

Pergalę iškovojo Jono Kazlausko vadovaujama Guangdongo „Southern Tigers“ ekipa (9/3), kuri namuose 99:91 (30:12, 24:24, 31:26, 14:29) pranoko „Tianjin“ (2/10) krepšininkus.

Turnyro lentelėje pirmąsias dvi vietas dalinasi D. Motiejūno atstovaujama „Shandong“ komanda ir J. Kazlausko vadovaujama „Southern Tigers“ ekipa, abi jos savo sąskaitose turi po 9 pergales ir tris nesėkmes.