Pirėjo „Olympiakos“ (6-6) namie 71:77 (19:23, 17:14, 21:24, 14:16) nusileido čempionės titulą ginančiai vienvaldžiai lygos lyderei Madrido „Real“ (11-1).

I. Brazdeikis graikų klubui per 7 minutes pelnė 2 taškus (1/3 dvit., 0/1 trit.), atkovojo ir perėmė po kamuolį, bet surinko -2 naudingumo balus.

Įpusėjus ketvirtam kėliniui ekipas teskyrė taškas (68:69), bet OLY keturias minutes nepelnė nė taško, o „Real“ atsakė šešiais ir atitrūko 75:68. Thomas Walkupas tritaškiu dar gaivino šeimininkų viltis, bet tašką padėjo baudas realizavęs Sergio Llullas.

Pirėjo ekipai Th. Walkupas pelnė 17 taškų, bet pataikė vos 3 tolimus metimus iš 10. Moustapha Fallas pridėjo 10, Giannoulis Larentzakis 9, Alecas Petersas ir Kostas Papanikolaou po 8 taškus.

„Real“ komandoje Džananas Musa pasižymėjo 23, Mario Hezonja 18 taškų, o Facundo Campazzo liko šalia dvigubo dublio – 9 taškai ir 9 rezultatyvūs perdavimai.

Dramą Belgrade išgyveno „Monaco“ (7-5), kuri po pratęsimo 85:89 (13:16, 22:16, 16:19, 21:21) nusileido „Partizan“ (6-6) ekipai.

Penktadienį „Monaco“ atvyks į Kauną ir sužais su „Žalgiriu“.

D. Motiejūnas per 22 minutes pelnė 23 taškus (6/7 dvit., 3/4 trit., 2/2 baud.) ir surinko 20 naudingumo balų.

Tai rezultatyviausios ir naudingiausios puolėjo sezono rungtynės. Tris tritaškius įsūdęs D. Motiejūnas iki tol per visą sezoną buvo pataikęs vos 4.

Tiesa, lemiamomis pratęsimo akimirkomis lietuvis prametė du svarbius metimus, galiausiai užsidirbo nesportinę pražangą ir paskandino „Monaco“ viltis gelbėtis.

Iki ketvirto kėlinio pabaigos likus žaisti 22 sekundes Kevinas Punteris dvitaškiu nutolino „Partizan“ 70:66, bet netrukus tritaškį pataikė Mike’as Jamesas. Jamesas Nunnally buvo pasiųstas prie baudų metimo linijos ir neklydo – 72:69.

Vis tik darbo vėl ėmėsi M. Jamesas, dar kartą pataikęs iš toli ir palikęs dvi sekundes – 72:72. K. Punteris dvitaškis buvo netaiklus ir komandos žaidė pratęsimą.

Šiame tęsėsi atkakli kova, bet lemiamomis akimirkomis kiek tikslesni buvo šeimininkai. Likus 9 sekundėms D. Motiejūnas buvo nubaustas nesportine pražanga, kai bandė sustabdyti Aleną Smailagičių. Šis baudų metimais nutolino „Partizan“ 87:83 ir nors Belgrado klubas klydo, išsigelbėti „Monaco“ jau buvo per vėlu.

Nugalėtojams K. Punteris pelnė 25, J. Nunnally 23, Perry Dozieras 15, Bruno Caboclo 13 taškų. Monako klubui M. Jamesas pridėjo 16 taškų (1/6 dvit., 3/9 trit.).

Pratęsimo prireikė ir mūšyje Miunchene, kur „Bayern“ (6-6) 91:84 (22:25, 22:14, 11:13, 21:24, 15:8) palaužė be Nikola Mirotičiaus žaidusią Milano „Olimpia“ (4-8).

„Bayern“ į šeštą sezono pergalę vedęs Serge’as Ibaka užfiksavo dvigubą dublį – 20 taškų, 12 atkovotų kamuolių ir 28 naudingumo balai, o Carsenas Edwardsas sukratė net 32 taškus (7/11 dvit., 5/10 trit., 3/3 baud.).

Milano klubo neišgelbėjo Shavonas Shieldsas, pelnęs 26 taškus (5/11 trit.).