Nugalėtojams šimtaprocentiniu taiklumu atakavęs Donatas Motiejūnas per 17 min. pasiūlė 8 taškus (2/2 dvitaškių, 1/1 tritaškio, 1/1 baudos) bei atkovojo 2 kamuolius.

Tiesa, lietuviui dvikova baigėsi įpusėjus ketvirtam kėliniui, kuomet jis buvo išvarytas iš aikštės po techninės pražangos. Prieš tai aukštaūgis jau buvo baustas nesportine pražanga.

Rezultatyviausias tradiciškai buvo Mike’as Jamesas, kurio sąskaitoje – 24 taškai.

Svečių gretose 15 min. žaidęs Ignas Brazdeikis tenkinosi 4 taškais (2/3 dvitaškių) ir 2 rezultatyviais perdavimais.

Rungtynes Monte Karle, kurioms teisėjavo ir lietuvis Artūras Šukys, iš pirmos eilės stebėjo „Formulės 1“ žvaigždė iš „Ferrari“ komandos Charlesis Leclercas.

„Monaco“: Mike’as Jamesas 24 (6 rez. perd.), Elie Okobo 11, Donatas Motiejūnas, Donta Hallas ir Yakuba Ouattara – po 8;

„Olympiakos“: Isaiah Canaanas 20, Thomasas Walkupas 16, Alecas Petersas 15 (4/5 trit.), Moustapha Fallas 8.

Tuo metu Eurolygos lyderis Madrido „Real“ (10/1), kuris gina titulą, patyrė pirmą nesėkmę sezone, išvykoje po pratęsimo 99:100 (29:16, 15:21, 23:22, 20:28, 12:13) kritęs prieš Stambulo „Fenerbahče“ (6/5).

Ketvirto kėlinio pabaigoje tolimu metimu turkams papildomas 5 žaidimo minutes išplėšė Scottie Wilbekinas, o pratęsimo didvyriu tapo likus sekundei pergalingą dvitaškį pataikęs Yamas Madaras.

Jam šansą suteikė Marko Guduričius, kuris nudžiovė kamuolį iš 33 taškus pelniusio Facundo Campazzo.

„Fenerbahče“: Marko Guduričius 21 (7 atk. kam., 5 rez. perd., 3 per. kam.), Scottie Wilbekinas 19, Yamas Madaras 17, Nigelis Hayesas-Davisas 16 (7 atk. kam.);

„Real“: Facundo Campazzo 33 (11/11 dvit., 7 rez. perd., 5 kl.), Gabrielis Deckas (8 atk. kam.) ir Sergio Llullas – po 14, Vincentas Porier ir Džananas Musa – po 11.