Motiejūnas per 12 minučių pelnė 1 tašką, atkovojo 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 5 naudingumo balus.

Finale Strasbūro komanda susitiks su Dižono JDA krepšininkais.

Rezultatyviausiai monegaskų komandoje rungtyniavo Mike'as Jamesas ir Elie Okobo pelnę po 27 taškus.

JDA ekipoje dominavo Paulas Lacombe pelnęs 30 taškų, Tyrusas McGee surinko 25.

Graikijos čempionate pergalę iškovojo Mariaus Grigonio Atėnų „Panathinaikos“ (20/1) ekipa, kuri išvykoje 89:73 (24:22, 22:20, 18:16, 25:15) pranoko Salonikų PAOK (8/13).

Gynėjas iš Lietuvos per 25 minutes pelnė 14 taškų, atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir surinko 15 naudingumo balų.

Rezultatyviau už jį rungtyniavo tik Jerianas Grantas su 18 taškų.

PAOK komandai Michalas Michalakas pelnė 14 taškų, Elvaras Fridrikssonas surinko 12 taškų ir 9 rezultatyvius perdavimus.

PAO su 20 pergalių ir vienu pralaimėjimu vietinėse pirmenybėse užima pirmą vietą.

Pergalę taip pat iškovojo Roko Giedraičio atstovaujama Belgrado „Crvena Zvezda“ (20/3), kuri Adrijos lygoje 82:59 (21:14, 21:16, 20:20, 20:9) sutriuškino Zagrebo „Cibona“ (8/15).

Lietuvis per 24 minutes pelnė 11 taškų, atkovojo 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 17 naudingumo balų.

Rezultatyviau Belgrado komandoje žaidė tik Nemanja Nedovičius (16) ir Jevonte Smartas (15).

„Cibona“ gretose 16 taškų surinko Aleksandras Aranitovičius.