Turkijos ekipa išvykoje Donato Motiejūno ekipą įveikė 89:82 (28:25, 20:19, 21:22, 20:16), taip nutraukdama varžovų penkių pergalių seriją.

Lietuvis per 19 minučių pelnė 13 taškų (4/7 dvit., 1/1 trit., 2/2 baud.), atkovojo ir perėmė po kamuolį, atliko du rezultatyvius perdavimus, triskart suklydo ir surinko 11 naudingumo balų.

Prasidėjus paskutinei minutei „Monaco“ po Alpha Diallo dvitaškio priartėjo iki 82:85, bet kitoje aikštės pusėje kosminį dvitaškį baigiantis atakos laikui pataikė Sh. Larkinas, o tritaškiu atsakyti iškart bandęs Mike’as Jamesas buvo netaiklus.

Svečių pergalę taikliomis baudomis įtvirtino Dariusas Thompsonas.

Nors nė viena komanda nebuvo įgijusi dviženklio skirtumo, beveik visą mačo laiką priekyje buvo „Anadolu Efes“ – „Monaco“ pirmavo vos kelias akimirkas, o paskutinį kartą antrojo kėlinio pradžioje.

Nugalėtojus į priekį tempė įspūdingas gynėjų duetas – Sh. Larkinas pelnė 25 (4/9 trit.), R. Beaubois 21 tašką (3/5 trit.). D. Thompsonas pridėjo 16 (3/6 trit.).

„Monaco“ komandai Jordanas Loydas surinko 19.

Ketvirtadienį „Monaco“ Madride susitiks su „Real“, o „Anadolu Efes“ keliaus į Milaną ir žais su „Olimpia“.

„Monaco“: J. Loydas 19, D. Motiejūnas ir J. Brownas po 13, M. Jamesas 12, A. Diallo 10.

„Anadolu Efes“: Sh. Larkinas 25, R. Beaubois 21, D. Thompsonas 16, D. Willisas 8.