„Aistės-LSMU“ taip pat laimėjo Karalienės taurę, o Baltijos lygos finale nusileido nė karto šį sezoną nepralaimėjusiai Rygos TTT.

Naudingiausia Moterų lygos finalo ketverto krepšininke tapo Daugilė Šarauskaitė, kuri finale per 33 minutes pelnė 18 taškų (8/13 dvitaškiai, 2/4 baudos), atkovojo net 22 kamuolius bei surinko 40 naudingumo balų.

Pusfinalyje su Klaipėdos „Fortūna“ „Aisčių-LSMU“ vidurio puolėja įmetė 10 taškų, sugriebė 14 kamuolių ir fiksavo 27 balų naudingumą.

Kartu su D. Šarauskaite į simbolinį penketuką pateko jos komandos draugė Greta Tamašauskaitė, Klaudija Serkevičiūtė (Ukmergės „Vilkmergė“), Morgan Pullins (Vilniaus „Kibirkštis“) ir Lina Mikelevičienė (Klaipėdos „Fortūna“).

Sensacingai į finalą žengusi „Vilkmergė“ kovoje dėl čempionių titulo laikėsi iki trečiojo kėlinio vidurio, kada Kourtni Perry dvitaškis sumažino Gitauto Kievino auklėtinių deficitą iki keturių taškų – 36:40.

Kitos trys ukmergiškių atakos baigėsi netaikliais Gabrielės Šulskės metimais, iš kurių paskutinį vainikavo įžaidėjos emocijų protrūkis – priekaištų teisėjams pažėrusi krepšininkė buvo nubausta technine pražanga.

Varžovių duobe pasinaudojusi Kauno ekipa surinko 10 taškų iš eilės ir atitrūko 50:36. Ketvirtajame ketvirtyje po Kristė Druskytės tolimo metimo „Aisčių-LSMU“ persvara pasiekė 20 taškų (72:52).

„Aistės-LSMU“: Kristė Druskytė 22 (4/5 trit., 7 rez. perd.), Daugilė Šarauskaitė 18 (22 atk. kam., 40 naud. bal.), Greta Tamašauskaitė 12 (6 atk. kam.).

„Vilkmergė“: Klaudija Serkevičiūtė 16, Gabrielė Šulskė 12 (6 atk. kam.), Martyna Petrėnaitė 8.

Rungtynėse dėl trečiosios vietos Vilniaus „Kibirkšties“ komanda 76:68 (19:17, 20:12, 16:20, 21:19) įveikė Klaipėdos „Fortūną“ ir iškovojo bronzos medalius.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)