Kaunietės buvo įveikusios vengres savo aikštėje rezultatu 71:51.

„Uni Seat“ komanda sėkmingai pradėjo dvikovą ir jau po keturių minučių privertė Mantą Šernių prašyti minutės pertraukėlės - 9:0. Vita Kuktienė ir Courtnay Pilypaitis pataikė du tolimus metimus iš eilės, legionierė iš Kanados dar įmetė ir dvitaškį. Skirtumas sumažėjo iki 3 taškų, o minutės pertraukėlės teko prašyti Akosui Fuzy. Santa Okockytė perėmė kamuolį ir baigė greitą kauniečių ataką, po kurios „VIČI-Aistės“ persvėrė rezultatą - 11:12. Pirmaujanti komanda keitėsi dar keletą kartų.

Antro kėlinuko pradžioje porą atakų iš eilės užbaigė . Į aikštelę grįžus Quanitrai Hollingsworth, Dėro komanda spurtavo ir atitrūko 8 taškų persvara - 31:23. Gynyboje kaunietėms nepavyko sustabdyti įsibėgėjusios Ritos Rasheed, kuri per pirmą rungtynių pusę surinko 18 taškų ir labiausiai prisidėjo prie to, kad prieš didžiąją pertrauką „VIČI-Aisčių“ deficitas išaugtų iki 13 taškų - 34:47.

Po didžiosios pertraukos „Uni Seat“ krepšininkių persvara toliau didėjo. Po dar vieno R. Rasheed tritaškio ir Ivos Ciglar dvitaškio kėlinuko viduryje Vengrijos klubo pranašumas išaugo iki 19 taškų - 60:41. Metimo metu koją pasitempus A. Kemežys, ją pakeitusi Lina Pikčiutė taikliu metimu pradėjo komandos spurtą. Po vieno taiklaus C. Pilypaitis baudos metimo „Uni Seat“ pranašumas sumažėjo iki 11 taškų - 51:62.

Paskutinio kėlinuko pradžioje po Q. Hollingsworth baudos metimo „Uni Seat“ ekipa pirmavo 67:52. Kaunietės atsakė rezultatyvia atkarpą, per kurią be atsako pelnė 9 taškus. Po Dėro komandos paprašytos minutės pertraukėlės kaunietės ėmė klysti. Iniciatyvą į savo rankas paėmė I. Ciglar. Kroatijos nacionalinės rinktinės žaidėja pataikė du tritaškius, viena jų - nuo lentos, bei dvitaškį su varžovės pražanga.

Minutės pertraukėlės teko prašyti „VIČI-Aisčių“ treneriams, tačiau situacija aikštelėje nesikeitė. I. Ciglar pataikius dar vieną dvitaškį, Dėro ekipa susikrovė 21 taško persvarą - 82:61. Po antros iš eilės M. Šerniaus minutės pertraukėlės, per kurią krepšininkėms buvo du iškelta užduotis „išjungti“ iš žaidimo I. Ciglar, A. Kemežys pelnė 6 taškus iš eilės - 67:85. Paskutinę rungtynių minutę po greitos vengrių atakos komandas skyrė jau 23 taškai, tačiau paskutinis tolimas V. Kuktienės tritaškis buvo taiklus.

Rezultatas:

„Uni Seat“ - „VIČI-Aistės“ - 90:70 (20:19, 27:15, 19:18, 24:18).

„Uni Seat“: Iva Ciglar 32 (10 rez. perdav.), Rita Rasheed 22, Quanitra Hollingsworth 13 taškų (12 atk. kam.).

„VIČI-Aistės“: Amanda Kemežys 21, Courtney Pilypaitis 16, Vita Kuktienė 14 (7 atk. kam.), Lina Pikčiūtė 7, Santa Okockytė 6, Rima Valentienė 3, Mantė Kvedaravičiūtė 2, Tatjana Lichtarovič 1 taškas. Milda Sauliūtė (19 min.), Aija Putinina (5 min.) ir Vaida Sipavičiūtė (4 min.) taškų nepelnė.

Blokai: „Uni Seat“ 0 – 2 „VIČI-Aistės“;

Pražangos: „Uni Seat“ 22 - 21 „VIČI-Aistės“.

Kitame šios grupės mače ketvirtadienį Gdynės „Lotos“ (Lenkija) krepšininkės namuose 80:94 (19:27, 21:28, 19:19, 21:20) pralaimėjo Stambulo „Galatasaray“ (Turkija) komandai.