Per 24 žaidimo minutes, R. Kaukėnas nugalėtojams pelnė 10 taškų (1/4 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 2, perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 2 pražangas bei 2 kartus pažeidė taisykles.

Nesėkmingai rungtynės susiklostė K. Lavrinovičiui, kuris per 22 minutes pelnė vos 2 taškus (1/2 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai), atkovojo 3, perėmė 1 kamuolį, 3 sykius suklydo, kartą pažeidė taisykles bei išprovokavo 4 varžovų pražangas.

„Montepaschi“: Bo McCalebbas 19, Rimantas Kaukėnas ir Nikolaos Zisis po 10, Davidas Andersenas 7 (7 atk. kam.), Shaunas Stonerookas ir Pietro Aradori po 6, Kšyštofas Lavrinovčius 2 taškai.

„Angelico“: Aubrey Colemanas 27 (9/15 dvitaškiai, 1/5 tritaškiai, 6/8 baudos), Tadija Dragičevičius 16 (7 atk. kam.), Jacobas Pullenas 11 taškų.

D.Gailius žaidė prieš S.Kuzminską

Antrą pergalę Italijos pirmenybėse iškovojo Deivido Gailiaus atstovaujama Bolonijos „Canadian Solar“ (2-2) komanda, rezultatu 80:78 (19:13. 22:17, 20:16, 19:32) privertusi pasiduoti Sauliaus Kuzminsko atstovaujamą Bragos „Vanoli Cremona“ (1-3) ekipą.

Nugalėtojų komandai per 13 žaidimo minučių D. Gailius pelnė 4 taškus (0/1 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 1/2 baudos), atkovojo 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 4 kartus pažeidė taisykles bei surinko 11 naudingumo balų.

Pralaimėjusiai ekipai S. Kuzminskas pelnė 2 taškus (1/2 dvitaškiai), atkovojo 4 kamuolius, 5 kartus pažeidė taisykles, bei surinko minus vieną naudingumo balą.

„Canadian Solar“: Jaredas Homanas (12 atk. kam.) bei Petteris Koponenas (8 atk. kam) po 18, Chrisas Douglas-Robertsas 15 taškų.

„Vanoli Cremona“: Vonas Waferis 31, Marko Miličius 13, Jonathanas Tabu 10 taškų (8 atk. kam.).