Ettore Messinos auklėtiniai namie 83:52 (23:12, 21:19, 20:8, 19:13) sutriuškino „Valencia“ (5-2) klubą, kuris suklupo po dviejų pergalių iš eilės.

Dizaineriai sąlygas diktuoti ėmė jau pirmame kėlinyje, kurio metu įgijo dviženklį pranašumą ir šio nepaleido iki mačo pabaigos. „Valencia“ svečių teritorijoje nė karto nepirmavo.

Ispanijos klubas suklydo net 19 kartų ir tragiškai atakavo krepšį – 9/32 dvitaškių ir 7/24 tritaškių.

Nugalėtojams Nikola Mirotičius vos per 20 minučių pelnė 19 taškų (5/6 dvit., 3/6 trit.), atkovojo 7 kamuolius ir surinko 23 naudingumo balus.

„Olimpia“: N. Mirotičius 19 (7 atk. kam.), Maodo Lo 10, Johannesas Voigtmannas 9, Alexas Poythressas 8.

„Valencia“: Jaredas Harperis 10, Brandonas Daviesas 9 (7 atk. kam., 5 kld.), Nathanas Reuversas 8.

Kitame susitikime Tel Avivo „Maccabi“ (4-2) namie 93:90 (17:19, 29:25, 25:19, 22:27) įveikė Miuncheno „Bayern“ (2-5).

Šis susitikimas vyko Belgrade.

„Maccabi“ į priekį išsiveržė antro kėlinio viduryje ir nuo to laiko nė karto neatsiliko. Mačo pabaigoje „Bayern“ dar apkarpė pranašumą, bet rimtai į pergalę nesikėsino.

Tel Avivo komanda pirmą kartą šiame sezone aikštėje sulaukė traumą išsigydžiusio Wade’o Baldwino, kuris pelnė 12 taškų.

Rezultatyviau už jį žaidė tik Bonzie Colsonas, surinkęs 19. Miuncheno ekipoje Carsenas Edwardsas pasižymėjo 17, Serge’as Ibaka 16 taškų.

„Maccabi“: B. Colsonas 19, L. Brownas 13, W. Baldwinas ir J. Rivero po 12, T. Blattas 11.

„Bayern“: C. Edwardsas 17, S. Ibaka 16, L. Bolmaro 12, D. Bookeris 11.