Galingai mačą pradėjo Stambule jau ketvirtą sezoną rungtyniaujantis serbas Marko Guduričius. Svečiams iš Italijos po Shavono Shieldso baudos metimų išsiveržus į priekį 18:8, per likusias 3 kėlinio minutes serbas subėrė 9 taškus įskaitant ir paskutinę sekundę pataikytą dvitaškį.

Antrame kėlinyje estafetę iš serbo perėmė Scottie Wilbekinas. Šis pasiūlė net 3 tolimus metimus ir leido Turkijos klubui į ilgąją pertrauką išsinešti 3 taškų persvarą – 38:35.

Trečiame kėlinyje „Fenerbahče“ neatleido kojos nuo greičio pedalo ir į paskutinį ketvirtį žengė su 8 taškų pranašumu – 62:54.

Svečiai greitai deficitą ištirpdė ir dvikova klostėsi taškas į tašką.

Likus 3 minutėms iki mačo pabaigos rezultatą išlygino rezultatyviausiai svečių gretose žaidęs Johannesas Voigtmannas, tačiau atsakymą Stambulo komandos gretose rado Georgios Papapgiannis, kuris sriegė du tritaškius paeiliui. Po to sekė dvi nesėkmingos turkų komandos atakos paeiliui ir rezultatą lygino reikiamu metu prabudęs Nicolo Melli – 76:76.

Paskutinėmis sekundėmis šansą pergalę išplėšti turėjo tiek „Fenerbahče“ lyderis S. Wilbekinas, tiek „Olimpia“ puolėjas S. Shieldsas, tačiau jų abiejų tritaškiai skriejo pro šalį.

N. Mirotičius pratęsime savarankiškai bandė gelbėti Milano ekipą nuo pralaimėjimo, tačiau šaltakraujiškas S. Wilbekino tritaškis nulėmė „Fenerbahče“ pergalę – 85:82. N. Mirotičius paskutiniu metimu turėjo šansą išplėšti antrą pratęsimą, tačiau tritaškis tikslo nepasiekė. Jis rungtynes užbaigė su 27 taškais.

Stambulo „Fenerbahče“: Scottie Wilbekinas 19 tšk., Marko Guduričius, Georgios Papagiannis ir Tyleris Dorsey po 15 tšk., Dyshawnas Pierre'as 11 tšk.

Milano „Olimpia“: Nikola Mirotičius 27 tšk (11 atkovotų kam.), Johannes Voigtmann 21 tšk., Shavonas Shieldsas 10 tšk.