Turnyro lentelės vidutiniokai nesvetingai pasitiko svečius iš Katalonijos – pirmuosius du kėlinius leido varžovams pelnyti vos po 15 taškų ir prieš didžiąją pertrauką turėjo net 22 taškų persvarą (26:48).

Vis dėlto po didžiosios pertraukos Š. Jasikevičiaus auklėtiniams pavyko persigrupuoti ir perimti iniciatyvą. Itin sėkminga buvo ketvirto ketvirčio pradžia, per kurią „Barca“ spurtavo 14:3.

Likus žaisti minutę komandas skyrė vos taškas, o iniciatyvos ėmęsis Cory Higginsas persvėrė rezultatą (73:72), o tašką dvikovoje padėjo dar baudos metimą pataikęs Nicolas Laprovittola.

Išsigydęs traumą į aikštę po ilgesnės pertraukos sugrįžęs C. Higginsas per 15 min. pelnė 8 taškus.

Rokas Jokubaitis per 17 min. pelnė 8 taškus (1/4 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai), atkovojo 2 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 7 naudingumo balus.

„Barcelona“ ekipoje rezultatyviausiai žaidė Alexas Abrinesas ir Brandonas Daviesas, surinkę atitinkamai 12 ir 11 taškų.

„Barcelona“ žaidė pirmą kartą po lemiamų penktųjų Eurolygos ketvirtfinalio serijos rungtynių atradienį, kuriose 81:72 nugalėjo Miuncheno „Bayern“ krepšininkus ir iškovojo bilietą į Belgrade vyksiantį finalo ketvertą gegužės 19-21 dienomis.

Kitose rungtynėse pergalę iškovojo Tado Sedekerskio ir Roko Giedraičio atstovaujama Vitorijos „Baskonia“ – namie 91:59 (20:13, 26:16, 25:18, 20:12) sutriuškino Saragosos „Casademont“ ir užsitikrino vietą atkrintamosiose varžybose.

Neveno Spahijos auklėtiniai su 19 pergalių ir 13 pralaimėjimų rikiuojasi šeštoje turnyro lentelės vietoje.

R. Giedraitis nugalėtojams 25 min. pelnė 14 taškų (2/6 dvitaškiai, 2/6 tritaškiai, 4/5 baudos), atkovojo vieną ir perėmė penkis kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 16 naudingumo balų.

T. Sedekerskis per 7 minutes surinko 3 taškus (1/2 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 1/1 baudos), atkovojo 5 kamuolius ir surinko 7 naudingumo balus.

Nugalėtojams daugiausiai taškų pelnė Simone Fontecchio – 19.

Taip pat sunku Prancūzijoje buvo ir Donato Motiejūno atstovaujamai „Monaco“ ekipai, kuri šeštadienį svečiuose minimaliu skirtumu 84:83 (19:16, 20:24, 22:19, 23:24) palaužė Le Mano „Sarthe“ ekipą.

Lietuvis buvo pripažintas naudingiausiu rungtynių žaidėju – per 25 min. pelnė 16 taškų (4/6 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai, 5/5 baudos), atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus išprovokavo 8 pražangas ir surinko 19 naudingumo balų.

Daugiau taškų pelnė tik Dwayne'as Baconas – 17.

„Monaco“ turnyro lentelėje žengia antra, tačiau už pirmaujančią Vilerbano ASVEL yra sužaidusi rungtynėmis mažiau.