„Dizaineriai“ kontroliavo rungtynių eigą didžiąją jų dalį. Pirmame kėlinyje jie pirmavo 15 taškų (36:21), trečiojo pabaigoje – 14 taškų (68:54), tačiau viską nubraukė itin prastas paskutinis ketvirtis.

Vasilije Micičiaus ir Adrieno Moermano vedami svečiai sugebėjo išlyginti rezultatą 76:76, o Tiboras Pleissas baudos metimais jį persvėrė „Anadolu Efes“ naudai. Likus žaisti 34 sek.

Stambulo klubas pirmavo po M. Kuzminsko gynybą įveikusio Rodrigue'o Beauboiso dvitaškio 78:80. Auksinę progą užsitikrinti pergalę gavo buvęs žalgirietis V. Micičius, stojęs prie baudų metimo linijos, tačiau abu serbo metimo skriejo pro šalį.

Milano ekipa paskutinę savo ataką rezgė likus žaisti 14 sek. V. Micičius išmušė kamuolį iš Mike'o Jameso rankų, tačiau amerikietis sugebėjo jį sugriebti pirmas ir, priešpaskutinę sekundę „įsūdė“ taiklų ir pergalingą tritaškį.

Per likusią sekundę svečiai nieko nenuveikė, o „dizaineriai“, kaip ir praėjusią savaitę trileryje su Maskvos srities „Chimki“ tuo pačiu rezultatu laimėjo 81:80.

Nugalėtojams Artūras Gudaitis per 25 minutes pelnė 13 taškų (4/6 dvitaškiai, 5/5 baudos), atkovojo 11 kamuolių, perėmė 3 kamuolius, kartą suklydo, blokavo metimą, išprovokavo 6 pražangas ir surinko net 28 naudingumo balus. Praėjusią savaitę lietuvis taip pat galėjo pasigirti įspūdingu dvigubu dubliu – 13 taškų ir 13 atkovotų kamuolių.

M. Kuzminskas per 21 minutę pelnė 7 taškus (1/3 dvitaškiai, 1/4 tritaškis, 2/2 baudos), atkovojo 6 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė 3 kamuolius, kartą suklydo, blokavo metimą ir surinko 11 naudingumo balų.

Buvęs žalgirietis V. Micičius per 30 minučių pelnė 15 taškų (3/8 dvitaškiai, 3/4 tritaškiai, 0/2 baudos), atkovojo 7 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, dukart suklydo ir surinko 20 naudingumo balų. Kiti žaliai baltus marškinėlius vilkėję pasižymėjo kukliai – Brockas Motumas taškų nepelnė, o Jamesas Andersonas surinko 6 taškus ir atkovojo 4 kamuolius.

„AX Armani Olimpia“: Mike'as Jamesas 15 (2/10 dvitaškiai, 2/10 tritaškiai, 5/5 baudos, 5 atk.k., 6 rez.p.), Vladimiras Micovas 14 (5 rez.p.), Artūras Gudaitis 13 (11 atk.k.), Kalebas Tarczewskis ir Dairis Bertanis po 8.

„Anadolu Efes“: Adrienas Moermanas 23 (5 atk.k.), Vasilije Micičius 15 (7 atk.k.), Tiboras Pleissas 10 (7 atk.k.), Shane'as Larkinas ir Rodrigue'as Beauboisas po 9.

Prieš dvikovą su Kauno „Žalgiriu“ kitą savaitę pralaimėjimą namie patyrė Podgoricos „Budočnost“ (0-5) komanda. Ji penktadienį 67:72 15:18, 16:13, 16:19, 20:22) buvo priversta pripažinti Atėnų „Panathinaikos“ (3:2) krepšininkų pranašumą.

Permainingoje dvikovoje Graikijos čempionai su Luku Lekavičiumi pergalę užsitikrino paskutiniame kėlinyje, kai išsiveržė į priekį 68:55. Aikštės šeimininkų šturmą atlaikęs Atėnų klubas iškovojo trečią pergalę, o „Budočnost“ patyrė penktą pralaimėjimą iš eilės.

Lukas Lekavičius nugalėtojams per 12 minučių pelnė 3 taškus (0/1 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai), atkovojo 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 6 naudingumo balus.

„Budočnost“: Alenas Omičius 16 (10 atk.k.), Nikola Ivanovičius 12, Earlas Clarkas 9.

„Panathinaikos“: Deshaunas Thomas 14, Ioannis Papapetrou 13 (6 atk.k.), Nickas Calathesas 10 (9 rez.p.).

Pirmąją pergalę po keturių pralaimėjimų iš eilės šį sezoną iškovojo Maskvos srities „Chimki“ (1-4) krepšininkai. Jie namie 87:72 (25:11, 24:12, 28:20, 10:19) neturėjo vargo su Las Palmo „Gran Canaria“ (1-4) ekipa.

Pirmojo kėlinio antroje pusėje spurtavę aikštės šeimininkai prasidėjus ketvirtajam ketvirčiui turėjo 28 taškų persvarą (83:55).

Chimki“: Aleksejus Švedas 24 (3/6 dvitaškiai, 5/12 tritaškiai, 3/4 baudos, 7 rez.p., 6 kl.), Tony Crockeras 17, Anthony Gillas 15, Charlesas Jenkinsas 10.

„Gran Canaria“: Anzejus Pasečnikas ( 9 atk.k.) ir DJ Strawberry po 9, Oriolas Pauli ir Marcusas Erikssonas po 8.

Eurolygos turnyro lentelė:
(vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimas, taškai už, taškai prieš, taškų skirtumas)

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (11)