Milaniečiai ketvirto kėlinio pabaigoje pirmavo 71:66, vėliau – 75:72, tačiau svečiams pavyko išplėšti pratęsimą, o galiausiai ir pergalę.

L. Kleiza nors ir buvo registruotas susitikimui, tačiau aikštėje nepasirodė.

Finale Sasario ekipa kausis su Venecijos „Umana Reyer“ ir Emilijos Redžo „Grissin Bon“ poros nugalėtoju (kol kas serijoje lygu – 3:3).

„Emporio Armani“: Samardo Samuelsas 25, Joe Raglandas 16, Danielis Hackettas 11, Alessandro Gentile 10 taškų.

„Dinamo“: Jerome'as Dysonas 21, Davidas Loganas ir Rakimas Sandersas po 16, Shane'as Lawalis 12 (21 atk. kam.), Jeffas Brooksas 9 taškai.

Malagos „Unicaja“ su Mindaugu Kuzminsku išsaugojo viltis žengti į Ispanijos ACB lygos finalą. Joano Plazos auklėtiniai namuose po pratęsimo 89:84 (20:24, 18:18, 18:18, 18:14; 15:10) įveikė „Barceloną“ ir sušvelnino pusfinalio serijos iki trijų pergalių rezultatą – 1:2.

M. Kuzminskas per 15 min. pelnė 4 taškus (0/2 dvitaškiai, 1/2 tritaškis, 1/2 bauda), atkovojo 1 kamuolį ir 1 kartą prasižengė.

„Unicaja“: Carlosas Suarezas 13 (11 atk. kam.), Ryanas Toolsonas 12, Jaysonas Grangeris 11, Calebas Greenas 10, Franas Vazquezas 8 taškai (13 atk. kam.).

„Barcelona“: Deshaunas Thomasas 17, Marcelinho Huertas 15, Ante Tomičius ir Tomašas Satoransky po 12, Justinas Doellmanas 11 taškų.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (18)