Permainingą mūšį 90:85 (16:21, 24:20, 23:25, 27:19) laimėjo maskviečiai, kurie atakavo taikliau iš visų pozicijų ir padarė mažiau klaidų – 13 prieš 17.

Iki trečio kėlinio pabaigos likus žaisti mažiau nei tris minutes Italijos čempionai susikrovė 13 taškų persvarą (64:51), tačiau ja džiaugėsi labai neilgai: po Dimitrios Itoudis minutės pertraukėlės CSKA laimėjo atkarpą 10:0 ir grįžo į lenktynes dėl pergalės.

Lemiamame ketvirtyje kova vyko taškas į tašką, bet žingsneliu priekyje vis buvo svečiai iš Maskvos, kurie rezultatui esant 80:80 (likus žaisti 2 min. 30 sek.) išnaudojo savo patirtį, spurtavo ir šventė eilinę pergalę – 90:85.

Laimėję šeštą mačą iš eilės CSKA vyrai kartu su Madrido „Real“ klubu dalinasi 1-2 vietas turnyro lentelėje.

Tuo metu trijų pergalių serijos pratęsti nesugebėjusi „AX Olimpia“ (4/2) kiek smuktelės žemyn, o per artimiausius keturis turus jos laukia net trys išvykos.

Tragiškai susitikimas susiklostė Mindaugui Kuzminskui, kuris pasiekė karjeros antirekordą ir per 13 min. surinko -11 naudingumo balų – 0 taškų (0/2 dvitaškiai, 0/1 tritaškis), 1 gautas blokas, 3 klaidos, 4 pražangos.

Nepalyginimai geriau pasirodė kitas lietuvis Artūras Gudaitis, kuris per 24 min. per pelnė 16 taškų (5/8 dvitaškiai, 6/9 baudos), atkovojo 7 kamuolius ir surinko 21 naudingumo balą.

Šeimininkų neišgelbėjo laimėtas mūšis dėl atšokusių kamuolių – 35 prieš 27.

„AX Olimpia“: Vladimiras Micovas 24, Artūras Gudaitis ir Mike'as Jamesas (1/9 tritaškis, 12 rez. perd.) po 16, Dairis Bertanis 12 taškų.

CSKA: Cory Higginsas 23, Nando de Colo 18, Willas Clyburnas 14, Alecas Petersas 10 taškų.

Nepalankus rezultatas Kauno „Žalgiriui“ užfiksuotas Ispanijoje, kur Stambulo „Anadolu Efes“ 94:90 (24:25, 26:27, 20:21, 24:17) įveikė Las Palmo „Herbalife Gran Canaria“ ekipą ir įsirašė jau ketvirtą pergalę.

Iki ketvirto kėlinio pabaigos likus žaisti 4 minutes ispanai užtikrintai pirmavo (88:79), bet rungtynių pabaigą pralaimėjo net 2:15 ir liko nieko nepešę.

Stambulo komandai 18 taškų įmetė Krunoslavas Simonas, 17 – Vasilije Micičius, 13 – Jamesas Andersonas, po 12 – Tiboras Pleissas ir Bryantas Dunstonas (11 atk. kam.), 11 – Rodrigue'as Beaubois.

„Herbalife Gran Canaria“ gretose 19 taškų surinko D. J. Strawberry, 14 – Eulis Baezas, 12 – Christopheris Evansas, po 10 – Albertas Oliveris ir Anžejus Pesečnikas.