Rungtynių pradžioje „Maccabi“ diktavo savo sąlygas aikštėje (5:2), tačiau daugiausiai Brandono Davieso pastangomis „Žalgiris“ perėmė iniciatyvą ir truktelėjo į priekį 14:11.

Neveno Spahijos auklėtiniai nesnaudė ir sėkmingiau sužaidę pirmojo kėlinio pabaigą jau turėjo minimalų pranašumą 15:14.

Žalgiriečiams trumpam pavyko perimti iniciatyvą į savo rankas, tačiau įpusėjus antrajam ketvirčiui jie ėmė klimpti varžovų gynyboje – Tel Avivo komanda po dviejų kėlinių susikrovė 10 taškų persvarą – 39:29.

Po didžiosios pertraukos „Žalgirio“ komanda ir toliau nerado savo žaidimo. Norriso Cole'o taiklūs sudėtingi tritaškiai ir aštrūs individualūs reidai, suplėšę svečių gynybą, išmušė Š. Jasikevičiaus auklėtinius iš vėžių.

Skirtumas pavojingai išaugo iki 16 taškų – 49:33. Iniciatyvos ėmęsi Paulius Jankūnas ir B. Daviesas mėgino tirpdyti skirtumą, tačiau varžovų snaiperiai netruko atstatyti status quo.

Tuomet vos vieną tritaškį iki trečiojo kėlinio pabaigos pataikę žalgiriečiai ištraukė slaptą ginklą.

Po traumos dar ne visai atsigavęs A. Milaknis paleido 5-is taiklius tritaškius iš eilės ir ketvirtame kėlinyje grąžino intrigą – 65:61. Vis dėlto perlaužti rungtynių eigai to neužteko – pabaigą sėkmingiau sužaidę „Maccabi“ krepšininkai triumfavo 81:74.

Š. Jasikevičiaus auklėtinius į neviltį varė 2012 ir 2013 metais su Majamio „Heat“ NBA čempionu tapęs N. Cole'as.

Amerikietis ketvirtadienį sužaidė geriausias savo rungtynes Eurolygoje – per 30 minučių pelnė 26 (5/9 dvitaškiai, 4/6 tritaškiai, 4/5 baudos) taškus, atkovojo 5 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, 4 kartus suklydo ir surinko 26 naudingumo balus.

„Žalgiris“: Artūras Milaknis 19 (2/2 dvitaškiai, 5/10 tritaškiai), Kevinas Pangosas 12 (6 rez.p., 4 kl.), Paulius Jankūnas 11 (6 atk.k.), Brandonas Daviesas ir Aaronas White'as po 8, Vasilije Micičius 6, Edgaras Ulanovas 4, Paulius Valinskas, Axelis Toupane'as ir Dee Bostas po 2, Antanas Kavaliauskas 0.

Maccabi“: Norrisas Cole'as 26 (5/9 dvitaškiai, 4/6 tritaškiai, 4/5 baudos, 5 atk.k., 4 rez.p., 26 naud. b.), Pierre'as Jacksonas 12 (6 rez.p.), Deshaunas Thomas, Alexas Tyusas ir Artiomas Parachoskis po 9, Michaelas Rollas ir Jonahas Boldenas (10 atk.k.) po 6, Jake'as Cohenas 3, Deandre Kane'as 1.