Nesustabdomai nugalėtojų gretose žaidė Eurolygos čempionas Mačiulis. Puolėjas per 41 minutę surinko 29 taškus (8/19 dvitaškiai, 1/7 tritaškis, 10/16 baudų), 12 atkovotų kamuolių, 10 rezultatyvių perdavimų ir 41 naudingumo balą.

38-erių metų Mačiulis taip pat perėmė 6 kamuolius, tiek pat sykių suklydo ir išprovokavo 14 pražangų.

„Reunion“ dvikovoje pademonstravo charakterį – ketvirtojo kėlinio pradžioje turėjo 14 taškų deficitą (55:69), bet prasidėjus paskutinei minutei jau pirmavo (84:81), o pratęsimą GZP išplėšė Mato Namiko tritaškis.

Jonas Mačiulis (D. Kerevičius / Reunion nuotr.)

Papildomoje atkarpoje GZP vėl buvo įgijusi iniciatyvą, bet iš pradžių Dovydo Šemeklio, o vėliau Tauranto Tamošiūno tritaškis likus 10 sekundžių atnešė pergalę „Reunion“.

„Reunion“: Jonas Mačiulis 29 (8/19 dvit., 10/16 baud., 12 atk. kam., 10 rez. perd., 6 per. kam., 6 kld., 14 išpr. praž.), Taurantas Tamošiūnas 18 (5/10 trit.), Jonas Lekšas 16, Povilas Liesis 11 (8 atk. kam.), Dovydas Šemeklis ir Vytautas Čepas po 10 taškų.

GZP: Vilius Ramonas 23 (15 atk. kam., 36 naud.), Ignas Eidukevičius 16, Mantas Cimermanas 12, Robertas Indrišiūnas ir Domantas Miliukas po 11 taškų.