Trečiąsias rungtynes oficialiose mėgėjų lygos rungtynėse žaidęs J. Mačiulis užfiksavo savo antrą trigubą dublį. Puolėjas per 35 minutes surinko 26 taškus (7/13 dvitaškiai, 2/7 tritaškiai, 6/10 baudos), 10 atkovotų kamuolių ir 10 rezultatyvių perdavimų.

JM8 taip pat perėmė 5 kamuolius, suklydo 8 sykius, išprovokavo 7 pražangas ir mačą baigė su 34 naudingumo balais.

„Reunion“ po dviejų kėlinių turėjo 14 taškų deficitą (31:45), bet po pertraukos įjungė aukštesnę pavarą ir per trečiąjį ketvirtį prisivijo varžovus (54:57), o lemiamame perlaužė rungtynes.

Rezultatyviau už J. Mačiulį nugalėtojų gretose žaidė tik žurnalistas Jonas Lekšas. Jo sąskaitoje – 33 taškai (2/2 dvitaškiai, 7/12 tritaškiai, 8/8 baudos), 8 atkovoti kamuoliai, 5 išprovokuotos pražangos ir 42 naudingumo balai.

Su J. Mačiuliu ant parketo „Reunion“ šį sezoną laimėjo visas trejas rungtynes.

„Reunion“: Jonas Lekšas 33 (7/12 tritaškiai, 8/8 baud., 8 atk. kam., 42 naud.), Jonas Mačiulis 26 (7/13 dvitaškiai, 6/10 baudos, 10 atk. kam., 10 rez. perd., 5 per. kam., 8 kld., 7 išpr. praž., 34 naud.), Povilas Liesis 8 taškai.

LKSK: Laurynas Pumputis 26 (12/16 dvitaškių, 9 atk. kam., 5 kld., 26 naud.), Gediminas Žukas 14, Laurynas Sankauskas 11 taškų (6 rez. perd.).