M. Česnauskio indėlis į pergalę - 6 taškai, 3 sugriebti ir 2 perimti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai, klaida ir 4 pražangos. Per 22 minutes (22:08) jis pataikė 3 dvitaškius metimus iš 5.

Trečioje pozicijoje lieka čempionės titulą ginanti Gdynės „Asseco Prokom“ (15/7) ekipa, namuose 88:64 (17:23, 23:12, 22:16, 26:13) nugalėjusi septintoje pozicijoje esančią bei Mindaugo Budzinausko treniruojamą Gdansko Starogardo „Polpharma“ (10/12) komandą su Martynu Andriuškevičiumi.

M. Andriuškevičius per 6 minutes (06:02) svečiams peelnė 2 (dvitaškiai 1/3) taškus, atkovojo 2 kamuolius ir dusyk prasižengė.

Penktojoje vietoje lieka Vloclaveko „Anwil“ (14/8) klubas, kuriame penktadienį nebuvo registruotas Arvydas Eitutavičius, namuose 87:55 (12:20, 27:15, 16:14, 32:6) sutriuškinęs autsaiderį Gdynės „Start“ (5/17) penketuką, o šeštąją vietą lygoje užimanti Slupsko „Energa Czarni“ (13/9) komanda su Valdu Dabkumi savo aikštėje 85:77 (24:10, 11:21, 23:23, 27:23) įveikė aštuntoje pozicijoje likusią Košalino AZS (10/12) ekipą.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidęs V. Dabkus pelnė 17 taškų, po krepšiais atkovojo 11 ir perėmė 3 kamuolius bei po 2 sykius suklydo ir prasižengė. Per 24 su puse žaidimo minutės (24:34) jis pataikė 1 tritaškį iš 3, 3 dvitaškius iš 6 bei realizavo visus 8 baudų metimus.