Po pirmo kėlinio priekyje Stambulo ekipa – 27:26. „Rytas“ atitrūko antrame ketvirtyje, po pirmosios mačo pusės vilniečiai pirmavo 51:42.

Vien per pirmus du kėlinius 25 taškus pelniusio Ąžuolo Tubelio vedama komanda po pertraukos tvirtais žingsniais artėjo pergalės link.

Prieš lemiamą ketvirtį „Rytas“ pirmavo 83:64. Paskutinis kėlinys tebuvo formalumas, vilniečiai iškovojo pirmąją pergalę 102:85.

Trečius metus paeiliui Eurolygos jaunių turnyre žaidžiantis Ą. Tubelis pagerino asmeninius rezultatyvumo ir naudingumo balų rekordus – pelnė 31 tašką ir surinko net 46 naudingumo balus (buvo 27 taškai ir 36 naud. balai).

„Rytas“: Ąžuolas Tubelis 31 (13/14 dvit., 0/1 trit., 5/6 baud., 46 naud. balai), Andreas Kalogiros 20 (7/9 dvit.), Augustas Marčiulionis 17 (4/8 dvit., 1/3 trit., 6/9 baud., 6 rez. perd., 22 naud. balai), Jokūbas Rubinas 9, Armandas Plintauskas 8, Edgaras Preibys 7, Kasparas Jonauskas ir Matas Macijauskas 4, Augustinas Kruminis 2 taškai.

„Fenerbahče“: David Mutaf 19, Berkay Yilmaz 16, Yigit Onan 15 taškų.

Aštuonios komandos iš šešių valstybių tris dienas „Žalgirio“ arenoje grumsis dėl galimybės gauti tiesioginį kelialapį į Kelną, kur pavasarį įvyks pagrindinis Eurolygos jaunimo turnyras.

Jis bus žaidžiamas Eurolygos finalo ketverto metu gegužės 22–24 dienomis.

B grupėje Vilniaus „Ryto“ varžovai – Stambulo „Fenerbahče“ (Turkija), Badalonos „Joventut“ (Ispanija) ir Londono „Barking Abbey“ (Anglija) jaunimo ekipos.

Jaunieji žalgiriečiai kovas pradėjo A grupėje kartu su Nantero „Nanterre 92“ (Prancūzija), Venecijos „Umana Reyer“ (Italija) ir Saragosos „Casademont“ (Ispanija) komandomis.

Grupių rungtynės bus žaidžiamos vasario 7 ir 8 dienomis. Vasario 9-ąją, sekmadienį, komandos išsiaiškins galutines vietas turnyre, o pogrupių nugalėtojai kausis dėl čempionų vardo ir vienintelio kelialapio į Kelną.

Jaunimo Eurolygos atrankos turnyrą „Rytas“ pradėjo šį penktadienį, 13 val., dvikova su Stambulo „Fenerbahče“. Šeštadienio rytą, 9 val., vilniečių lauks akistata su Londono komanda, o 19.15 val. prasidės dvikova prieš „Joventut“.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (17)