Pirmajame pusfinalio mače namuose Madrido krepšininkai varžovus nugalėjo po pratęsimo – 98:93 (20:21, 21:31, 26:16, 16:15, 15:10).

Sekmadienio rungtynėse M. Kuzminskas per daugiau nei 8 žaidimo minutes (8:11) nė karto nemetė į šeimininkų krepšį, po kartą suklydo bei prasižengė.

D. Sabonis antrajam mačui Madride buvo registruotas, tačiau nerungtyniavo.

Malagos komandai Franas Vasquezas ir Jaysonas Grangeris pelnė po 18 taškų, Carlosas Suarezas - 16, Ryanas Toolsonas - 11.

Nugalėtojams Rudy'is Fernandezas surinko 18 taškų, Sergio Llullas - 17, Felipe Reyesas - 15, Jaycee'as Carrollas - 14, Ioannis Bourousis - 10.

Trečiąsias Ispanijos krepšinio lygos pusfinalio serijos rungtynes komandos antradienį žais Malagoje.