Svečiai iš Stambulo 89:79 (20:15, 23:18, 24:25, 22:21) įveikė čempionų titulą ginančią „Real“ bei turnyro lentelėje pakilo į pirmą šešetą.

Trečiame kėlinyje susikibo komandų įžaidėjai: Facundo Campazzo turėjo priekaištų „Fenerbahče“ atakų dirigentui Nickui Calathesui.

Krepšininkai kibo vienas kitam į atlapus, tačiau netrukus konfliktą užgesino komandų draugai ir arbitrai. Konfliktą įvertinę teisėjai abiem žaidėjams skyrė technines pražangas.

Svečiai iš Stambulo atitrūko antrame kėlinyje, kuriame spurtavo 9:0 ir susikrovė dviženklę persvarą.

Trečiame ketvirtyje „Real“ artėjo ir atsiliko tik per vieną tolimą metimą (49:52), tačiau „Fenerbahče“ stabilizavo situaciją, gaivino puolimą ir kėlinio pabaigoje vėl galėjo jaustis kiek tvirčiau (67:58).

Lemiamame kėlinyje svečiai tik didino pranašumą ir sužaidus 4 minutes atitrūko net 79:63. „Real“ ginklų nesudėjo, tačiau pavyti Š. Jasikevičiaus kompanijos nepajėgė – 79:89.

„Real“: Sergio Lullas 17, Walter Tavares 14 (6 at. k.), Džananas Musa ir Mario Hezonja po 13 taškų.

„Fenerbahče“: Nigelis Hayes-Davis 17, Scottie Wilbekin ir Nickas Calatehsas po 12 (6 atkov. k., 6 rez.p.) taškų.

Įdomu tai, kad „Real“ patyrė antrą nesėkmę namie ir trečią paeiliui. Be to, „Fenerbahče“ vienintelė komanda, kuri dukart įveikė „Real“ krepšininkus tiek namie, tiek išvykoje. Tiesa, pirmame rate į pergalę (100:99) komandą vedė dar Dimitris Itoudis.

Kiti rezultatai

„Valencia Basket“ – „Barcelona“ 78:88 (18:18, 24:19, 15:22, 21:29)

Rokas Jokubaitis žaidė 14 min., pelnė 2 taškus (1/1 dvit.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 6 rez. perdavimus, perėmė 2 kamuolius ir suklydo 3 kartus bei fiksavo 12 naudingumo balų.

„Valencia“: Semi Ojeleye 19, Chrisas Jonesas 15, Damienas Inglis 13 taškų.

„Barcelona“: Janas Vesely 21, Nikola Kaliničius ir Nicolas Laprovittola po 13 taškų.

Pirėjo „Olympiakos“ – Bolonijos „Virtus“ 74:69 (21:22, 16:24, 20:5, 17:18)

OLY gretose Ignas Brazdeikis žaidė 6 min. ir pelnė 2 taškus (0/1 trit., 2/2 baud.).

OLY: Kostas Papanikolaou 16, Isaiah Canaan 12, Moustapha Fallas 11 taškų.

„Virtus“: Tornike Šengelija 15, Marco Belinelli ir Danielis Hackettas po 10 taškų.