M. Pocius per 34 aikštėje praleistas minutes pelnė 20 taškų (5/10 dvit., 2/7 trit., 4/6 baudos), atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį, 2 kartus suklydo ir tiek pat kartų prasižengė.

Už lietuvį nugalėtojų gretose rezultatyviau rungtyniavo tik Carlosas Arroyo, kurio sąskaitoje 23 taškai.

Kitose rungtynėse Renaldo Seibučio atstovaujama Stambulo „Darussafaka“ komanda taip pat šventė pergalę. Lygos debiutantai po dramatiškos kovos namuose 74:71 (16:17, 17:17, 19:22, 22:15) įveikė Stambulo „Bešiktaš“ ekipą.

R. Seibutis per 26 minutes į varžovų krepšį įmetė 11 taškų (4/6 dvit., 1/3 trit.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo ir sykį prasižengė.

Nugalėtojus į pergalę vedė Darnellas Brownas ir Jamonas Lucasas, kurių sąskaitose atitinkamai 16 ir 15 taškų.

Pergalės nepavyko iškovoti tik taip pat lygoje debiutuojančiai „Istanbul BŠB“ komandai su Steponu Babrausku, kuri namuose 70:71 (22:17, 17:18, 14:19, 17:17) nusileido Anksros „Kolejliler“ penketukui.

Jure Balažičius šeimininkams pelnė 15 taškų, Caneras Topaloglu, Arthuras Stephensonas ir S. Babrauskas – po 13.

Per 24 su puse minutės (24:28) Lietuvos krepšininkas pataikė 2 tritaškius iš 5, 1 dvitaškį iš 5, realizavo 5 baudų metimus iš 6, atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir dukart prasižengė.

22 taškus nugalėtojams pelnė Abdulas A Aminu, po 12 – Matthew Gatensas ir Clay'us Tuckeris.

Į Ukrainą sugrįžęs M. Anisimovas padėjo komandai laimėti

Iš Klaipėdos „Neptūno“ ekipos netikėtai pasitraukęs Michailas Anisimovas karjerą tęsia Ukrainoje. Į Kijevo „Budivelnik“ klubą sugrįžęs „centras“ jau pirmose Ukrainos čempionato rungtynėse žaidė rezultatyviai ir pradėjo savo ekipai pasiekti lengvą pergalę prieš to paties miesto „BC Kyiv“ komandą rezultatu 90:48 (28:12, 17:14, 19:14, 26:8).

M. Anisimovas per 14 minučių praleistų aikštėje įmetė 10 taškų (4/6 dvit., 2/2 baudos), atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 varžovų metimus, išprovokavo 3 varžovų pražangas ir tiek pat kartų prasižengė pats.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Oleksandras Lypovyy, kurio sąskaitoje 15 taškų.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.