Nors Joano Plazos auklėtiniai mačą pradėjo 5:0, aistringai savų sirgalių palaikomi Vokietijos čempionai neleido varžovams pabėgti ir nuolat alsavo jiems į nugaras, kol antro ketvirčio pradžioje pirmą kartą išsiveržė į priekį (18:17). Įsibėgėję jie susikrovė dviženklę persvarą (40:27), kurią išlaikė iki pertraukos – 40:29.

Po poilsio minučių „Brose Baskets“ nė neketino sustoti: žaidusi tarsi iš natų ji sugebėjo susikrauti net 23 taškų pranašumą (60:37). Per likusias 10 minučių šeimininkai ir toliau daužė svečius iš Ispanijos – vienu metu komandas skyrė net 29 taškai (72:43)! Pelnytai pergalę šventę Andrea Trinchieri auklėtiniai dar labiau sutvirtino savo trečią poziciją turnyro lentelėje.

Nepaisant to, kad „Brose Baskets“ padarė net 19 klaidų, jie itin sėkmingai atako iš žaidimo: pataikė 16 dvitaškių iš 25 (64%) ir 10 tritaškių iš 22 (45%).

Tuo metu „Unicaja“ dvitaškius metė 42% (12/28), o tritaškius – tragišku 15% taiklumu (4/26).

Praėjusią savaitę naudingiausias karjeros rungtynes Maskvoje sužaidęs Mindaugas Kuzminskas šį kartą tūnojo savo šešėlyje. 26-erių lietuvis žaidė tik 12 minučių, per kurias pelnė 2 taškus (1/1 dvit., 0/3 trit.), atkovojo 2 ir prarado 1 kamuolį, išprovokavo 1 varžovo pražangą ir surinko 1 naudingumo balą.

Verta pažymėti, kad Lietuvos rinktinės puolėjas net 8 minutes ant parketo praleido pirmame kėlinyje, bet tuomet prametė visus tris tolimus metimus ir per likusį laiką daugiau šildė suolelį.

„Brose Baskets“: Janis Strielnekas 14 (6 rez. perd.), Bradley Wanamakeris 13, Darius Milleris 11, Nikos Zisis, Danielis Theisas ir Leonas Radoševičius po 8 taškus.

„Unicaja“: Edwinas Jacksonas, Alberto Diazas ir Germanas Gabrielis po 9, Richardas Hendrixas 8 taškus.

Kitame grupės mače Stambulo „Darussafaka“ (3/3) išvykoje 68:60 (12:16, 25:14, 19:11, 12:19) pranoko Sasario „Dinamo“ (0/6) ekipą ir paliko ją per pergalės džiaugsmo.

Turkų gretose monstriškai žaidė Luke'as Harangody, pelnęs 26 taškus, atkovojęs 13 kamuolių ir surinkęs 35 naudingumo balus.

Italijoms čempionams 17 taškų surinko Joe Alexanderis, 11 – Davidas Loganas (7 rez. perd.), 10 – Marquezas Haynesas.