Lietuvis per 22 minutes pelnė 14 taškų (3/6 dvit., 2/3 trit., 2/2 baud.), po krepšiu atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 2 pražangas, bet po kartą suklydo ir prasižengė. Jis surinko 13 naudingumo balų.

„Unicaja“: Jaysonas Grangeris 22 (5/8 dvit., 3/6 trit., 3/3 baud.), Carlosas Suarezas 16, Mindaugas Kuzminskas 14, Ryanas Toolsonas 12.

„Valencia“: Samas Van Rossomas 21 (3/4 dvit., 5/5 trit., 0/2 baud.), Bojanas Dubljevičius 14, Vladimiras Lučičius ir Romainas Sato po 10.

***

Dešimtą kartą iš eilės Madrido „Real“ (19/4) komanda, kurios garbę gina Jonas Mačiulis. „Karališkasis“ klubas savo aikštėje 87:81 (24:16, 18:14, 25:19, 20:32) pranoko Sevilijos „Baloncesto Sevilla“ (6/17) krepšininkus.

J. Mačiulis per aikštėje praleistas 25 minutes pelnė 7 taškus (1/3 dvit., 1/2 trit., 2/2 baudos), atkovojo kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, po kartą perėmė kamuolį ir suklydo, išprovokavo 2 varžovų pražangas ir tiek pat kartų pats pažeidė taisykles.

„Real“ ekipą į pergalę vedė Felipe Reyesas (12/17 baudos) pelnęs 20 taškų, Rudy Fernandezas (5 rez. perd.) įmetė 18, Jaycee Carrollas pasižymėjo 12, Sergio Llullas – 11 taškų.

Sevilijos komandoje išsiskyrė Kristapas Porzingis įmetęs 17 taškų, Ondrejus Balvinas pridėjo 12 taškų.

***

Aštuonioliktą nesėkmę patyrė ir į paskutiinę turnyrinės lentelės poziciją nusirito Mariaus Grigonio atstovaujama Manresos „La Bruixa d'Or“ (6/18) komanda. Ji savo aikštėje 64:79 (19:11, 17:26, 13:16, 15:26) nusileido San Sebastijano „Gipuzkoa Basket“ (9/15) krepšininkams.

M. Grigonis šiose rungtynėse trenerio pasitikėjimo nesulaukė – lietuvis ant parketo praleido vos 3 minutes per kurias taškų nepelnė, atkovojo kamuolį bei išprovokavo varžovo pražangą.

Nugalėtojus į priekį vedė Taquanas Deanas surinkęs 17 taškų, Danielio Diezo sąskaitoje – 15 taškų.

Šeimininkams Davinas White'as įmetė 18, Željlko Šakičius pridėjo 11 taškų.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.