Ir „Hornets“ tai padarė įspūdingu stiliumi: antro kėlinio pradžioje atsilikę net 23 taškų skirtumu (7:30) šeimininkai nekapituliavo ir grįžo į kovą dėl pergalės, o galiausiai ją ir pasiekė – 91:88 (7:28, 29:23, 31:21, 24:16).

Svariausiai prie jos prisidėjo nuo atsarginių suolo pakilęs gynėjas Jeremy Linas, kuris pelnė 29 taškus (4/4 tritaškiai), iš jų – net 15 per lemiamą kėlinį (3/3 tritaškiai).

„Jis buvo įspūdingas. Negalėjome jo sustabdyti. Jam tai buvo puikus vakaras. Jis žaidė nuostabiai“, – po dvikovos pripažino ir „Spurs“ treneris Greggas Popovichius.

„Spurs“ nepasinaudojo galimybe iškovoti 60-os pergalės sezone. Taip pat jie geriausiu atveju šiemet surinks 71 pergalę ir jau nepakartos 1995-1996 m. „Bulls“ rekordo, į kurį vis dar grėsmingai kėsinasi kiti lygos lyderiai „Golden State Warriors“ (62/7).

„Hornets“ Rytų konferencijoje žengia šeštoje vietoje, tačiau už trečioje pozicijoje esantį Majamio „Heat“ (40/29) klubą turi viso labo vienu pralaimėjimu daugiau.

„Hornets“: Jeremy Linas 29 (7/14 dvitaškiai, 4/4 tritaškiai, 3/3 baudos), Courtney Lee 17, Nicolas Batumas 15 taškų.

„Spurs“: Tony Parkeris 19, LaMarcusas Aldridge'as 18 (12 atk. kam.), Timas Duncanas 16 (10 atk. kam.), Kawhi Leonardas 15 taškų.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)