Jame Brindizio „Happy Casa“ klubas (6/14) su Tautvydu Lydeka svečiuose 60:74 (12:15, 17:20, 20:19, 11:20) nusileido Brešos „Germani Basket“ (14/6) komandai.

Šeimininkai antro kėlinio viduryje buvo atitrūkę 29:17, tačiau keturi iš eilės taiklūs Brindizio krepšininkų tritaškiai kaipmat atkūrė intrigą. Visgi antroje mačo pusėje Brešos ekipa įrodė savo pranašumą ir išsaugojo ketvirtą vietą turnyro lentelėje. „Happy Casa“ žengia 14-ta.

T. Lydeka per 24 minutes pelnė 12 taškų (4/7 dvitaškiai, 4/5 baudos), atkovojo 8 kamuolius ir surinko 21 naudingumo balą bei pagal šį rodiklį buvo geriausias svečių gretose.