„Lokomotiv-Kuban“ į pergalę vedė Anthony Randolphas – amerikietis per pratęsimą pelnė net 11 iš 16 komandos taškų ir privertė „Barcelona“ pasiduoti.

Iš viso puolėjas per 38 minutes pelnė 28 taškus, atkovojo 7 kamuolius ir surinko 28 naudingumo balus.

Pirmose serijos rungtynėse „Lokomotiv-Kuban“ namie šventė pergalę 66:61, tačiau antrame ir trečiame mače patyrė pralaimėjimus (66:92 ir 70:82).

Lemiamas serijos mačas vyks antradienį Krasnodare.

Į Eurolygos finalo ketvertą jau pateko Maskvos CSKA, Vitorijos „Laboral Kutxa“ ir Stambulo „Fenerbahce“ ekipos.

„Barcelona“: Juanas Carlosas Navarro 19, Ante Tomičius 18, Tomašas Satoransky 10, Justinas Doellmanas 9.

„Lokomotiv-Kuban“: Anthony Randolphas 28 (7 atk. kam., 28 naud. bal.), Victoras Claveras 17 (10 atk. kam.), Malcolmas Delaney 15 (7 atk. kam., 7 rez. perd.), Chrisas Singletonas 14, Mattas Janningas 10.