Atsakomos rungtynės Klaipėdoje vyks balandžio 9-ą dieną (ketvirtadienį).

Rezultatas:

„Aistės-LSU-Paradis“ - „Fortūna“ - 73:58 (22:15, 15:9, 16:21, 20:13), - serija 1-0.

„Aistės-LSU-Paradis“: Neringa Skadaitė 25, Greta Tamašauskaitė 21, Jolanta Marmienė 16, Monika Petrauskaitė 5, Goda Vašurenkaitė 2 taškai.

Rungtynių eiga:

Pirmame kėlinyje geriau iš įvairių pozicijų pataikė šeimininkės, kurios įpusėjus ketvirčiui buvo pabėgusios į priekį – 12:5. Po Jolantos Marmienės tolimo metimo „Aisčių-LSU-Paradis“ panašumas šoktelėjo jau iki dviženklio (18:8), o po pirmo kėlinio kaunietės pirmavo – 22:15.

Antrame ketvirtyje 6 taškus be atsako pelniusios „Fortūnos“ krepšininkės atsilikimą sumažino iki 3 taškų – 23:26, tačiau sėkmingą atkarpą puolime 10:0 sužaidusios šeimininkės ir vėl sugrąžino dviženklį pranašumą – 35:23. Prieš ilgąją pertrauką laikinosios sostinės ekipa išlaikė iniciatyvą savo rankose – 37:24.

Po didžiosios pertraukos žaidimo tempą ir toliau diktavo „Aistės-LSU-Paradis“, neleisdamos varžovėms per daug priartėti. Likus žaisti tris minutes, po Marinos Solopovos tolimo metimo ir Kristinos Druskytės dvitaškio klaipėdiečių deficitas sumažėjo iki 6 taškų – 41:47, tačiau 5 taškus be atsako pelniusios kaunietės kėlinio pabaigoje sužaidė sėkmingiau ir prieš lemiamą ketvirtį turėjo 8 taškų persvarą – 53:45.

Ketvirtame kėlinyje kaunietės vis dar išlaikė dviženklį pranašumą, tačiau įpusėjus kėliniui, klaipėdietės atsilikimą sumažino iki 6 taškų – 54:60. Per likusį rungtynių laiką šeimininkės vėl sugrąžindavo dviženklį pranašumą, tačiau klaipėdietės tiksliais metimais atsilikimą sumažindavo iki 6-8 taškų. Likus žaisti pusantros minutės, tritaškį metimą pataikė Greta Tamašauskaitė ir kauniečių pranašumas išaugo iki 13 taškų – 71:58. Per likusį laiką Kauno ekipa persvarą sugebėjo dar padidinti ir šventė pergalę pirmame mažojo finalo susitikime – 73:58.