„Fortūna“ sėkmingiau pradėjo mačą (6:2), bet puolimą pagaliau išjudinusi „Kibirkštis“ išlygino rezultatą – 8:8. Klaipėdietės nežymiai bet pirmavo viso kėlinio metu, bet Daugilė Šarauskaitė paskutinę sekundę pataikė dvitaškį ir vilnietės po pirmųjų dešimties žaidimo minučių buvo priekyje – 15:14.

Antrame ketvirtyje „Fortūna“ vėl buvo persvėrusi rezultatą savo naudai (22:20), bet „Kibirkštis“ susigrąžino iniciatyvą – 27:26. Likus žaisti kiek daugiau nei 2 minutes Kristė Druskytė baudų metimais sušvelnino deficitą (31:33), taip pelnydama paskutinius taškus savo komandai. Viešnios pasinaudojo varžovių duobe žaidime ir prieš didžiąją pertrauką susikrovė dviženklį pranašumą – 41:31.

Į aikštę sugrįžusios „Kibirkšties“ krepšininkės nesirengė atsipalaiduoti ir dar šiek tiek padidino savo atotrūkį (15 taškų), kuris dar labiau išaugo kėlinį baigus 5 taškus iš eilės – 65:47. Per paskutines dešimt žaidimo minučių niekas nepasikeitė ir Jurgitos Štreimikytės-Virbickienės auklėtinės pasiekė pergalę.

„Fortūna“: K. Druskytė 25 (3/4 tritaškiai, 7 atk. kam., 4 rez. perd.), B. Gudelionytė 12 (3/4 tritaškiai), J. Matuzonytė 11 (11 atk. kam.), R. Mizgerytė 9 (7 atk. kam.).

„Kibirkštis“: A. Bobinaitė 15 (5/8 tritaškiai), L. Juškaitė 14 (12 atk. kam., 5 rez. perd., 5 per. Kam., 5 kld.), Sh. Landry 12 (6 atk. kam.), D. Šarauskaitė 10 (6 atk. kam.), E. Šniokaitė 9.

„Sūduva“ atlaikė „Sirenų“ šturmą

Penktą pergalę iškovojo ir Marijampolės „Sūduva“ (5/1), kuri namuose 89:64 (20:11, 22:14, 24:23, 23:16 ) pranoko Kauno rajono „Hoptrans-Sirenas“ (3/3).

Pirmasis kėlinys sėkmingiau susiklostė marijampolietėms, kurios visą laiką buvo priekyje ir įgijo net 10 taškų pranašumą – 18:8. „Hoptrans-Sirenoms“ atsilikimą mažinti sekėsi sunkiai ir po pirmųjų dešimties minučių priekyje buvo šeimininkės – 20:11.

Antrą ketvirtį 4 taškais be atsako pradėjo kaunietės ir sušvelnino atsilikimą (15:20), tačiau 5 taškus pelniusi „Sūduva“ ir vėl susigrąžino dviženklį pranašumą – 25:15. Antroje ketvirčio dalyje „Hoptrans-Sirenos“ sunkiai stabdė marijampoliečių puolimą, kuris sužaidus 5 minutes buvo 14 taškų (29:15), o prieš ilgąją pertrauką kauniečių deficitas dar labiau išaugo – 25:42.

Po didžiosios pertraukos vaizdas aikštelėje nesikeitė, o šeimininkės dar labiau šovė į priekį – 57:35. Kėlinio pabaigoje kaunietės šiek tiek pagyvino savo puolimą ir sumažino atsilikimą iki 16 taškų – 48:64. Tačiau „Sūduvos“ susikrautas pranašumas leido joms prieš paskutinį kėlinį pirmauti, o „Hoptrans-Sirenų“ laukė lemiamos 10 minučių – 66:48.

Paskutinį ketvirtį spurtu 7:3 pradėjo viešnios ir sumažino atsilikimą iki 14 taškų (55:69), o netrukus pelniusios dar 5 taškus be atsako, „Hoptrans-Sirenos“ paliko „Sūduvai“ jau vienženklį pranašumą – 60:69. Tačiau šeimininkės taip pat atsakė spurtu, atstatė turėtą pranašumą (77:60) ir šventė pergalę – 89:64.

„Sūduva“: I. Šalkauskė (8 atk. kam) 25, S. Baliutavičiūtė 15, N. Skadaitė (7 atk. kam.) 13, A. Gabalytė (6 rez. perd.) 12, G. Tamašauskaitė (5 kld.) 11, L. Svarytė (14 atk. kam.) 10.

„Hoptrans-Sirenos“: R. Žemantauskaitė-Matlašaitienė 17, A. Baronėnaitė 10, M. Petrauskaitė 10, I. Prėskienytė 9.