Taiklūs Mantės Kvederavičiūtės ir Santos Okockytės tritaškiai, sužaidus vos 2 minutes pirmame kėlinuke, privertė „Sirenų“ trenerį Liną Šalkų prašyti minutės pertraukėlės ir pakeisti labai skylėtą zoninę gynybos sistemą į asmeninę - 11:4. Kėlinuko viduryje pasipylė aikštelės šeimininkių klaidos, kurias „Sirenos“ išnaudojo.

Rezultatyviausia LMKL lygos krepšininke Rasa Žemantauskaitė-Matlašaitienė pelnė 10 taškų iš eilės, o dviženkle buvusi „VIČI-Aisčių“ persvara ištirpo iki minimumo - 17:16. Aktyvaus spaudimo po visą aikštę dėka, per paskutinę minutę „VIČI-Aistės“ susikrovė 5 taškų pranašumą.

Pusę antro kėlinuko abi komandos taškus rinko sunkiai. „VIČI-Aistės“ gynėsi sėkmingai, tačiau puolime pramesdavo iš patogių padėčių arba prarasdavo kamuolį nesudėtingose situacijose. Po Ievos Stankevičiūtės tritaškio, sužaidus pusę kėlinuko - 25:21. Tai buvo paskutiniai „Sirenų“ taškai šiame ketvirtyje. Viešnioms prisitaikius prie spaudimo, aikštelės šeimininkės ėmė naudoti aktyvią zoninę gynybos sistemą ir ilsėti išėjo dar kartą įgijusios dviženklę persvarą - 31:21.

Po didžiosios pertraukos kartojosi antro ketvirčio scenarijus. Abi komandos netaikliai atakavo krepšį ir klydo. Kėlinuko viduryje jau Mantui Šerniui teko prašyti minutės pertraukėlės po to, kai „Sirenos“ per pusę sumažino atsilikimą, o jo vadovaujama komanda per daugiau nei 5 minutes pelnė vos 2 taškus - 33:28. Po jos „VIČI-Aisčių“ puolimas pagerėjo. Vitai Kuktienei pataikius tolimą metimą, aikštelės šeimininkės vėl susigrąžino pirmame kėlinuke turėtą 11 taškų persvarą - 39:28.

Sužaidus 4 paskutinio ketvirčio minutes, Vaida Sipavičiūtė pelnė dvitaškį (47:33) ir privertė prasižengti Eriką Liutkutę. Negana to, Indrė Keršulytė buvo nubausta technine pražanga. Nepatenkintas tokiu teisėjų sprendimu L. Šalkus išbėgo į aikštelę, bet rungtynių arbitrai dar vienos techninės pražangos skirti nesiryžo. Po šio epizodo „Sirenos“ palūžo ir per likusį rungtynių laiką pelnė vos 3 taškus.

„VIČI-Aistės“ - „Sirenos“ - 67:36 (21:16, 10:5, 8:10, 28:5).

„VIČI-Aistės“: Tatjana Lichtarovič 15, Mantė Kvederavičiūtė 11, Vita Kuktienė 10 taškų.

„Sirenos“: R. Žemantauskaitė-Matlašaitienė 20, Kristina Alminaitė 9 taškai (12 atk. kam.).

Kitose rungtynėse Utenos „Utena“ manuose pralaimėjo Marijampolės „Sūduvai“ 60:61 (14:18, 11:17, 21:15, 14:11), o Klaipėdos „Lemminkainen“ laimėjo prieš Šiaulių „Rūtą“ 94:83 (20:10, 24:27, 22:26, 28:20).

„Utena“ - „Sūduva“ - 60:61 (14:18, 11:17, 21:15, 14:11).

„Utena“: Kristina Palaimaitė 13, Ela Briedytė 12, Giedrė Kirstukaitė ir Vilma Tamulevičiūtė po 11, Asta Daujadienė 9 taškai.

„Sūduva“: Tatjana Melnikova 13, Margarita Bulanova 12, Liudmila Malceva ir Monika Aleksaitė po 11, Ligita Kinkevičienė 9, Diana Žintikaitė 5 taškai.

„Lemminkainen“ - „Rūta“ - 94:83 (20:10, 24:27, 22:26, 28:20).

„Lemminkainen“: Monika Grigalauskytė ir Gabrielė Gutkauskaitė po 16, Inesa Visgaudaitė 14, Lina Aglinskaitė 11, Jevgenija Šarovka 10, Rita Milieškienė 9 taškai.

„Rūta“: Volga Kapylova 24, Sandra Baliutavičiūtė 20, Lidija Panasiuk 13 (9 atk. kam.), Silvija Kuodienė 12, Birutė Dominauskaitė 8, Volga Ziuzkova 6 taškai.