Netaikliais metimais ir klaidomis pasižymėjusio pirmojo kėlinuko pabaigoje Greta Šniokaitė ir sostinės komandos gretose debiutavusi Marina Solopova pataikė po tritaškį, Lina Pikčiutė pridėjo dvitaškį, o „Kibirkštis-VIČI“ susikrovė 7 taškų persvarą - 8:15.

Keturias antrojo ketvirčio minutes taškus rinko tik „Hoptrans-Sirenos“. Po Kornelijos Balčiūnaitės dvitaškio su varžovės pražanga Kauno r. krepšininkės ne tik išlygino, bet ir persvėrė rezultatą - 17:15. Po minutės pertraukėlės Lietuvos čempionės spurtavo, tačiau turėtos 6 taškų persvaros neišlaikė. Po dviejų taiklių aikštelės šeimininkių tritaškių pirmąsias rungtynes „Hoptrans-Sirenų“ gretose žaidusi Santa Okockytė metimu nuo lentos išlygino rezultatą. Iki pertraukos likusių 5 sekundžių M.Solopovai užteko kamuolį persivaryti kone per visą aikštelę ir varžovių apsuptyje pataikyti labai sudėtingą tolimą metimą - 25:28.

Banguoto trečiojo ketvirčio, kuriame pirmaujanti komanda keitėsi keletą kartų, pabaigoje individualų šou surengė M.Solopova. „Kibirkšties-VIČI“ naujokė pati pelnė 8 taškus bei atliko puikų perdavimą Linai Pikčiutei, labiausiai prisidėdama prie dviženklės viešnių persvaros - 39:49.

„Hoptrans-Sirenos“ kovingai pradėjo paskutines 10 minučių ir per porą minučių sugebėjo priartėti vieno metimo atstumu - 48:51. Po Hollie Meršon dvitaškio užvirė tikras nervų karas, keturias minutes nei viena komanda nesugebėjo surengti rezultatyvios atakos. Triskart vilnietės surado be priežiūros paliktą L.Pikčiutę. Po vidurio puolėjos 5 iš eilės taškų „Kibirkštis-VIČI“ nutolo 9 taškų atstumu.

Nors, likus 21 sekundei, pirmąjį savo metimą iš žaidimo rungtynėse pataikė Rasa Žemantauskaitė-Matlašaitienė, iki tol prametusi 12 kartų, ir tritaškiu sumažino skirtumą iki 4 taškų (54:58), vilnietės pergalės iš rankų neišleido.

„Hoptrans-Sirenoms“ I. Šalkauskė pelnė 17 taškų ir atkovojo 8 kamuolius. K. Balčiūnaitė pridėjo 14 (12 atk. kamuolių), M. Sauliūtė - 8 taškus.

„Kibirkščiai-VIČI“ L. Pikčiutė surinko 19, M. Solopova 14, G. Šniokaitė - 8 taškus.

Kitose penktadienio rungtynėse Marijampolės „Sūduva“ išvykoje 77:49 (15:16, 15:8, 21:10, 26:15) nugalėjo Vilniaus „Januosius talentus“ ir išsaugojo trečią vietą.

„Jauniesiems talentams“ L. Juškaitė pelnė 18, J. Kraujūnaitė - 11, A. Bobinaitė - 7 taškus.

„Sūduvai“ R. Milieškienė surinko 15, D. Saurazaitė 14, A. Kirijenko - 11 taškų.

Tuo metu Kauno „Aistės-LSU-Paradis“ savo aikštėje beveiki dvigubai 98:52 (25:16, 27:15, 26:14, 20:7) sutriuškino Šiaulių „Rūtą-Universitetą“.

„Aistėms-LSU-Paradis“ L. Svarytė pelnė 23 taškus ir atkovojo 17 kamuolių bei surinko net 39 naudingumo balus. N. Skadaitės sąskaitoje - 21, o G. Tamašauskaitės - 15 taškų.

„Rūtai-Universitetui“ T. Chatsko surinko 16, I. Mikelėnaitė - 11, V. Juodeikytė 9 taškus ir 9 atk. kam.