Rungtynes abi komandos pradėjo taikliomis atakomis, tačiau jau netrukus vilnietės laimėjo atkarpą 8:0 ir nutolo (14:6). Iki pirmo kėlinio pabaigos likus 3 minutėms skirtumas tapo dviženklis (20:10), tačiau ketvirčio pabaigoje jis sumenko (22:18). Antrame kėlinyje „Kibirkšties-VIČI-IKI“ komanda kontroliavo situaciją, tačiau ryškesnės persvaros susikrauti nepavyko. Po dviejų kėlinių vilnietės priekyje buvo 11 taškų skirtumu (45:34).

Trečiame kėlinyje žaidimas išsilygino. Nei vienai komandai nepavyko pakreipti rungtynių svarstyklių į savo pusę. „Utenos“ komandą kėlinį laimėjo vienu taškų ir „Kibirkšties-VIČI-IKI“ komanda po pusvalandžio kovos pirmavo 10 taškų skirtumu (67:57). Paskutinis kėlinys klostėsi pagal panašų scenarijų, kaip ir trečias. Vilnietės pirmavo dviženkliu skirtumu, o kai šeimininkės skirtumą sumažindavo, tai sostinės ekipa jį netrukus susigrąžindavo. Galutinis teisėjo švilpukas paskelbė „Kibirkšties-VIČI-IKI“ ekipos pergalę (85:76).

„Pergalė yra pergalė, tačiau nežaidėme, kaip norėčiau“, - po mačo teigė „Kibirkšties-VIČI-IKI“ vyriausiasis treneris Tadas Stankevičius. – Praradome 24 kamuolius, tai labai prastas rezultatas. Utenos ekipa mus jau buvo pamokiusi Vilniuje, todėl merginų nereikėjo nuteikti kovai, tačiau gero žaidimo mes nedemonstravome ir šįkart. Mūsų snaiperės vėl tylėjo, pataikėme tik du tolimus metimus, gerai, kad šįkart labai sėkmingai metėme baudos metimus (21/22, - red. past.). Kitos komandos stiprinasi, laukia sunki sezono pabaiga“.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo dvigubą dublį atlikusi Lina Pikčiutė. Vidurio puolėja per 26 minutes pelnė 24 taškus (7/11 dvitaškiai, 10/11 baudos), atkovojo 14 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus ir perėmė 2 kamuolius. L. Pikčiutė surinko +36 naudingumo balus.

Kristina Vengrytė pelnė 16 taškų (6/10 dvitaškiai), Ieva Prėskienytė – 11 (8 atk. kam., 5 rez. per., 4 kld.), Natasha Morris – 10 (5/10 dvitaškiai, 8 rez. per., 3 per., 5 kld.), Vita Kuktienė (3 rez. per.) ir Kristina Alminaitė (5 atk. kam.) po 6, Eglė Šniokaitė (0/5 dvitaškiai, 4 rez. per.) ir po dviejų mėnesių į aikštę sugrįžusi Vitalija Vaščiūnaitė po 5, Rima Valentienė – 2 (3 rez. per.).

„Utenos“ komandoje po 21 tašką surinko buvusi Vilniaus klubo žaidėja Vita Žilinskaitė ir puolėja Irma Raugaitė.

Šįkart sostinės klubui negalėjo padėti sergančios Mantė Kvederavičiūtė ir Indrė Dudėnaitė bei peties traumą besigydanti Greta Šniokaitė.

„Utenos“ klube jau nebuvo legionierės iš Serbijos Anos Radovič, kuri persikėlė rungtyniauti į Klaipėdos „Fortūnos“ klubą.

Kitas rungtynes „Kibirkšties-VIČI-IKI“ merginos žais šeštadienį. Vilniaus krepšininkės Lietuvos čempionato rungtynėse namuose priims Kauno „Aisčių-LSU“ klubą. Rungtynių pradžia 15.00 val. Įėjimas nemokamas.

Kitose LMKL penktadienio nepasisekė ir namuose žaidusiai Vilniaus „Jaunųjų talentų“ komandai, kuri 45:73 (12:17, 19:17, 6:22, 8:17) pralaimėjo Šiaulių „Rūtai-Universitetui“.

Kitoje dvikovoje Klaipėdos „Fortūna“ savo aikštėje 57:64 (12:24, 18:15, 12:8 ,15:17) pralaimėjo Kauno r. „Hoptrans-Sirenoms“. Lino Šalkaus auklėtinės iškovojo dešimtą pergalę iš eilės.

Tikra drama vyko Kaune, kur vietos „Aistės-LSU“ 67:66 (17:15, 14:13, 16:20, 20:18) palaužė Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ ekipos pasipriešinimą. Intriga dar didesnė dėl to, kad nemaža tikimybė, jog abi šios ekipos susigrums jau pirmame atkrintamų varžybų etape.