Po ilgosios pertraukos grįžusios šeimininkės pelnė 5 taškus be atsako ir susikrovė solidų pranašumą (44:27, 22-ąją min.). Prabėgus penkioms minutėms jis dar šiek tiek padidėjo (51:33).

Visgi viešnios nenuleido rankų bei spurtavo 8:0 (41:51, 30-ąją min.). „Hoptrans-Sirenos“ nesutriko ir atsakė penkiais taškais (56:41). Tuomet „Aistės-LSU“ pakilo į lemiamą šturmą ir dar sykį šovė į priekį 10:0 bei sugrąžino į rungtynes intrigą (51:56, 34-ąją min.).

Pradėjus tiksėti paskutinei susitikimo minutei Ričardo Maceinos treniruojama ekipa buvo sumažinusi skirtumą tarp komandų iki vieno metimo (62:65), bet užtikrintai sužaidė Erika Liutkutė, kurios dvitaškis įtvirtino šeimininkių pergalę.

„Hoptrans-Sirenoms“ niekaip nesisekė pataikyti iš toli. Tikslą pasiekė vos trys tritaškiai iš 18 bandymų (17 proc.), kuomet varžovės krepšį atakvo 43 proc. taiklumu (6/14 trit.).

„Hoptrans-Sirenos“: Iveta Šalkauskė 26, Eglė Sarapaitė 13, Erika Liutkutė 10 (8 atk. kam.), Indrė Keršulytė 9 taškai.

„Aistės-LSU“: Jolanta Marmienė 19 (7 atk. kam., 5 kld.), Dovilė Saurazaitė 14, Laura Želnytė 11 (6/6 baudos), Neringa Skadaitė 9 taškai.

Kitas rungtynes „Hoptrans-Sirenos“ žais kitą penktadienį (11.23), kuomet susigrums su Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ krepšininkėmis. Tuo tarpu „Aistės-LSU“ trečiadienį (11.21) mes iššūkį Šiaulių „Rūtos-Universiteto“ komandai.

Linas Šalkus („Hoptrans-Sirenų“ vyr. treneris): „Manau pagrindinė mūsų problema buvo nusiteikimo nebūvimas. Kuomet Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) taurės turnyre laimėjome beveik 20 taškų skirtumu, merginos turbūt pagalvojo, kad lengva bus ir čia. Turėjome didelę persvarą, bet leidau ir kitoms krepšininkėms pažaisti. Atsarginės žaidėjos tikrai man šiandien nepadėjo, o lemiamais momentais kartais ir klydo. Mane jos nuvylė. Tegul varžovių komanda nesupyksta, bet šiandien jos yra silpnesnės už mus, o žaidžiant su silpnesnėmis komandomis yra sunkiau rasti motyvacijos. Tas pats pavyzdys vakar buvo su „Lietuvos rytu“, kuomet metė rimtą iššūkį Maskvos CSKA ekipai.

Kodėl nekrito tritaškiai? Visą laiką negali sektis. Marko Popovičius irgi kartais prameta. Nepasakyčiau, kad varžovės labai kibiai gynėsi. Aš po rungtynių žaidėjoms nepriekaištauju. Rasa Žemantauskaitė-Matlašaitienė yra patyrusi žaidėja, kuri daug ką reiškia komandai, bet jai gavus traumą atsivėrė šansas kitoms žaidėjoms. Visos netektys yra skaudžios“.