Šiose rungtynėse buvo pagerintas lankomumo rekordas Marijampolėje. Į rungtynes susirinko 346 žiūrovai.

„Sūduva“ nuo pat dvikovos pradžios šovė į priekį (9:1). Maža to, čiurną susižeidė Justina Matuzonytė, o tuo pasinaudojusios šeimininkės 6-ą minutę įgijo jau dviženklį pranašumą (13:3). Prasidedant paskutinei minutei, komandas skyrė tie patys 10 taškų (19:9), bet Andra Gabalytė pelnė 6 taškus be atsako ir „Fortūna“ po pirmų dešimties žaidimo minučių turėjo tik 4 taškų deficitą (15:19).

Antrame kėlinyje ant parketo grįžusi J. Matuzonytė padėjo viešnioms beveik visiškai sunaikinti atsilikimą (20:21). Marijampolietės po atkarpos 7:0 vėl atitrūko (30:22) ir savo persvarą išlaikė ir įpusėjus rungtynėms (40:33).

Po didžiosios pertraukos „Sūduva“ startavo 6 taškais be atsako (46:33). Kėliniui persiritus į antrą pusę, šeimininkės dar sykį spurtavo 8:0 ir pabėgo dar labiau (58:39). Netrukus skirtumas perkopė 20 taškų ribą (64:43). Iki kėlinio pabaigos „Fortūna“ tik nežymiai priartėjo (47:65).

Šeimininkėms 22 taškus pelnė Laura Svarytė (15 atk. kam.), 13 - Arina Bilocerkivska, po 12 - Rita Milieškienė ir Lina Pikčiūtė (15 atk. kam.).

Klaipėdos komandoje po 18 taškų surinko Lina Mikelevičienė ir Andra Gabalytė, Agnė Černeckytė (2/7 tritaškiai, 6 rez. perdav.) ir Roberta Mizgerytė įmetė po 9 taškus.

Marijampolietės kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo 50-32.

Antros rungtynės bus žaidžiamos pirmadienį Klaipėdoje.