Ramunės Kumpienės auklėtinės šįkart viešnias priėmė svetingai - komandos į didžiąją pertrauką iškeliavo klaipėdietėms pirmaujant tik 3 taškais - 35:32, tačiau antroje rungtynių pusėje „Fortūna“ įjungė aukštesnę pavarą - per trečiąjį kėlinį susikrovė dviženklę persvarą - 56:42 ir jau ramiai baigė rungtynes.

Klaipėdietės akivaizdžiai laimėjo kovą po krepšiais dėl atšokusių kamuolių - 53:27.

„Fortūna“: Gabrielė Gutkauskaitė 20, Eglė Šikšniūtė 18 (13 atk. kam.), Lina Aglinskaitė 15, Monika Grigalauskytė 9 taškai.

„Jaunieji talentai“: Laura Juškaitė 16 taškų, Evelina Mauraitė 10, Justina Kraujinaitė 9 taškai.

Laimėjusi antrąjį kėlinuką 23 taškų pranašumu „Utena“ iškovojo nesunkią pergalę LMKL čempionate. Uteniškės savo aikštėje rezultatu 86:56 (23:12, 33:10, 19:18, 11:16) sutriuškino Šiaulių „Rūtą-Universitetą“ ir iškovojo septintąją pergalę lygoje. Turnyro lentelėje „Utena“ aplenkė vienerias rungtynes atsargoje turinčias Kauno „Aisčių-LSU-Paradis“.

„Rūta-Universitetas“ sėkmingai pradėjo dvikovą ir po dviejų tritaškių pirmavo 5:8. Kristina Alminaitė metimu iš vidutinio nuotolio kėlinio viduryje pradėjo „Utenos“ spurtą. Monikai Aleksaitei pataikius dvitaškį su varžovės pražanga ir realizavus baudos metimą, aikštelės šeimininkės įgijo 9 taškų pranašumą - 19:10.

Antrajame kėlinuke po krepšiais dominavusi „Utena“ pradėjo varžovių triuškinimą. Sužaidus keturias minutes, po Ritos Žilinskaitės tritaškio aikštelės šeimininkės jau pirmavo 20 taškų pranašumu (34:14) ir apsukų nemažino. Prieš pat didžiąją pertrauką Utenos komanda pirmavo 56:19. Nuo vienženklio bendro komandos per ketvirtį pelnytų taškų skaičiaus šiaulietes išgelbėjo tris baudų metimus realizavusi Silva Kuodienė

Iškart po didžiosios pertraukos „Rūta-Universitetas“ sumažino atsilikimą iki 29 taškų. „Utena“ atsakė dar vienu spurtu, laimėdama 5 minučių atkarpą 14:2, po kurio ne tik susigrąžino neleido suabejoti savo pranašumu, bet ir padidino turėtą persvarą iki 41 taško (70:29).

Paskutiniojo ketvirčio pradžioje šiaulietės pratęsė sėkmingą atkarpą, kurią pradėjo trečiojo kėlinuko pabaigoje. Po 8 iš eilės Indrės Mikelėnaitės taškų, skirtumas sumažėjo iki 29 taškų - 83:54. Dar labiau priartėti „Rūtai-Universitetui“ nepavyko.

„Utena“: E. Jucevičiūtė ir R. Žilinskaitė po 14, S. Daniels 12 taškų.

„Rūta-Universitetas“: I. Mikelėnaitė 17, S. Kuodienė 11 taškų.

Be komandos lyderės Lauros Svarytės rungtyniavusios Kauno „Aistės-LSU-Paradis“ nerado būdų sustabdyti Ivetai Šalkauskei. Kauno r. „Hoptrans-Sirenų“ vidurio puolėja pelnė 24 taškus ir atkovojo 11 kamuolių labiausiai prisidėdama prie sunkios vienos iš čempionato lyderių pergalės LMKL čempionate - 71:65 (18:12, 19:21, 18:14, 16:18). Po pralaimėjimo studentės nusileido į šeštą vietą turnyro lentelėje.

„Hoptrans-Sirenos“: I. Šalkauskė 24 (11 atk. kam.), M. Sauliūtė ir S. Okockytė po 10 taškų.

„Aistės-LSU-Paradis“: G. Tamašauskaitė 16, J. Marmienė ir R. Knyzaitė po 14 taškų.