Namuose vykusiose B grupės rungtynėse šiauliečiai 104:93 (34:38, 24:28, 22:20, 24:17) nugalėjo Pasvalio „Pieno žvaigždes“ (1-2).

„Šiaulių“ komanda galingu puolimu pradėjo rungtynes ir vos po 5 žaidimo minučių pirmavo 23:12. Nepaisant to, kad pasvališkiai taip pat išjudino puolimo apsukas, po pirmojo kėlinio šeimininkai pirmavo 34:28.

Antrasis ketvirtis taip pat buvo rezultatyvus. Dovydas Romančenko neleido „Pieno žvaigždėms“ artėti (42:31), nors Brandonas Tabbas ir Martynas Arlauskas rinko svarbius taškus. Adomo Sidarevičiaus ir B.Tabbo šūviai tik pačioje kėlinio pabaigoje priartino pasvaliečius prieš šiauliečių – 56:58.

Po pertraukos „Pieno žvaigždės“ įvedė lygybę – 60:60. Nuo šio momento užvirė itin lygi kova. Vos svečiai pabandydavo pabėgti labiau, Jonathanas Davisas paruošdavo atsakymą – 75:76. Galiausiai ketvirčio pabaigą geriau sužaidę šiauliečiai susigrąžino persvarą – 80:76.

Šiaulių komandos atstovai gausiai stojo mesti baudų metimų. Net ir realizuojant juos pusėtinai, skirtumas augo iki dviženklės ribos – 92:82. Laiko dar buvo pakankamai, bet intrigos „Pieno žvaigždės“ nebeatkūrė.

Šiauliečiai turėjo keturis aiškiai išreikštus lyderius. 28 taškus pelnė L. Thorpe‘as, 21 – Tomašas Pavelka, po 17 – J. Davisas ir D. Romančenka. Pasvalio klube išsiskyrė 31 tašką įmetęs B. Tabbas.

Lapkričio 7 dieną pasvaliečiai susitiks su Palangos „Olimpu“ ir taip pradės antrojo rato kovas, o šiauliečiai 9 dieną susitiks su Kėdainių „Nevėžiu-Optibet“.

„Šiauliai“: Leonardas Thorpe‘as 28 (5/10 trit., 7 atk. kam., 7 rez. perd.), Tomašas Pavelka 21, Jonathanas Davisas (7 rez. perd.) ir Dovydas Romančenka po 17, Eimantas Stankevičius 9 taškai.

„Pieno žvaigždės“: Brandonas Tabbas 31, Martynas Arlauskas 14, Adomas Sidarevičius 13, Simas Jarumbauskas 9 (7 atk. kam.), Lukas Valantinas 8 taškai.