„Žalgiris“ viena iš keturių Lietuvos komandų, kurios „Aisčiams“ dar niekada nėra pavykę įveikti.

Rungtynės:

Pirmuosius taškus pelno žalgirietis Mirza Begičius, tuoj pat du tritaškius pataiko Mantas Kalnietis, iš po krepšio įmeta Travisas Watsonas, tolimas „šūvis“ pavyksta Marcusui Brownui (13:2) ir „Aisčių“ treneris Darius Dikčius priverstas prašyti minutės pertraukėlės.

Ji menkai padeda. Dainiaus Šalengos taiklios baudos, M. Kalniečio dėjimas ir 5-ąją minutę „Žalgirio“ pranašumas jau - 17:2.

Dar vienas M. Browno tritaškis, tarsi, pažadina varžovus ir kėlinio pabaigoje „Aisčiai“ įsidrąsina. Po Vytenio Lipkevičiaus 4 taškų iš eilės, Vytenio Čižausko baudų ir V. Čepukaičio metimo iš po krepšio skirtumas po 10 minučių kovos šiek tiek aptirpsta - 13:22.

Antras kėlinukas prasideda M. Begičiaus dėjimu, bet Gedimino Žylės tritaškis ir Manto Kadzevičiaus dvitaškis artina „Aisčius“ - 18:24.

Į aikštę sugrąžinami „Žalgirio“ lyderiai. Tado Klimavičiaus ir D. Šalengos dėjimai sugrąžina žalgiriečiams iniciatyvą. D. Šalengos 5 taškai iš eilės vėl trukteli „Žalgirį“ pirmyn (36:20, 16 min.).

V. Čepukaitis ir Marius Valukonis kiek sumažina priešininkų persvarą (26:36), bet ilsėtis krepšininkai išeina „Žalgiriui“ įtikinamai pirmaujant 15 taškų skirtumu 44:29.

Trečias ketvirtis prasideda „Žalgirio“ mini spurtu 8:2 ir po M. Browno tritaškio ir D. Šalengos reido po krepšiu rezultatas tampa - 54:33. Tuo metu traumą patyrė „Žalgirio“ amerikietis T.Watsonas.

Skirtumas palaipsniui vis auga „Žalgirio“ naudai ir po 30 minučių žaidimo jis - 66:37.

Ketvirtame kėlinyje žalgiriečiai nemažina apsukų ir po Ado Juškevičiaus bei Povilo Butkevičiaus 10 taškų iš eilės skirtumas jau rekordinis - 77:37 (32 min.).

Mačo pabaiga buvo tik formalumas. „Žalgiris“ iškovojo triuškinamą pergalę 93:48.