Jonavos „CBet“ svečiuose po pratęsimo 80:74 (19:14, 14:15, 12:22, 22:16, 13:7) susitvarkė su Tomo Gaidamavičiaus treniruojama Prienų „Labas GAS“ ekipa.

Į pirmąjį laimėjimą Virginijaus Šeškaus treniruojamą Jonavos komandą atvedė Jeffery Garretto ir Edvino Šeškaus tandemas – abu Jonavos ekipos atstovai pelnė po 16 taškų.

V. Šeškaus kariaunai nesukliudė ir itin prastas baudų metimų realizavimas – vos 19 iš 33 (57,6 proc.).

Dėl pražangų mačo nebaigė net 5 krepšininkai – J. Garrettas, Artūras Valeika, Xavieras Thamesas, Brandonas Brownas ir Jylanas Washingtonas.

Lėtai įsivažiavęs pirmasis ketvirtis kiek sėkmingiau susiklostė svečiams, kurie sulig Martino Laksos metimu paskutiniosiomis sekundėmis pirmavo 19:14. Įpusėjus antrajam kėliniui Jonavos ekipa jau turėjo dviženklį pranašumą (28:18), tačiau prieš pertrauką iš jo liko tik 4 taškai – 33:29.

Sugrįžę ant parketo prieniškiai tęsė gerą atkarpą ir išsiveržė į priekį – 35:33. Pirmuosius taškus iš žaidimo jonaviečiai pelnė tik praėjus daugiau nei pusei ketvirčio, o prieš lemiamą ketvirtį Prienų komanda laikė vadeles savo rankose – 51:45.

Likus žaisti kiek daugiau nei 2 minutes, švieslentėje jau degė lygybė – 62:62. Taiklus E. Šeškaus baudos metimas leido 2 taškų persvara džiaugtis jonaviečiams (66:64), o rungtyniauti buvo likusios 33 sekundės. Karolis Giedraitis laisvas prametė tritaškį ir prieniškiai ėmėsi pražangų taktikos. Rungtynes uždaryti galėję Jonavos krepšininkai iš pradžių nerealizavo baudos metimo, vėliau suklydo, o B. Brownas neįtikėtinu tritaškiu išlygino rezultatą ir komandas pasiuntė į pratęsimą – 67:67.

Papildomas 5 minutes geriau pradėjo svečiai. Nors Prienų krepšininkai dar mėgino sugrįžti į rungtynes, tam laiko jau nebeužteko – Jonavos ekipa iškovojo pergalę 80:74.

„Labas GAS“: Brandonas Brownas 18, Karolis Giedraitis 15, Isiah Osborne'as 14, Džoko Šaličius 10, Jylanas Washingtonas 9.

„CBet“: Edvinas Šeškus ir Jeffery Garrettas po 16, Goranas Huskičius 13, Martinas Laksa 12, Lukas Kreišmontas 11, Dovis Bičkauskis 6.

Tuo metu Kėdainiuose „Betsafe-LKL“ čempionate oficialiai debiutavo Alytaus „Wolves“ ekipa. Rimo Kurtinaičio treniruojami „Vilkai“ po atkalios ir permainingos kovos 81:76 (16:26, 16:16, 28:11, 21:23) palaužė Kėdainių „Nevėžį-Optibet“.

Kėdainių klubas rungtynių pradžioje rodė užtikrintumą ir mažais žingsniais krovėsi pranašumą – 18:9. Kol „Wolves“ strigo, šeimininkų ekipos legionieriai padėjo įgyti dviženklę persvarą – 26:16. Ado Juškevičiaus ir Eigirdo Žukausko pramesti metimai brangokai kainavo Alytaus komandai, kadangi skirtumas augo (22:37), tiesa, situacija ėmė kisti po didžiosios pertraukos.

Veteranas Mindaugas Lukauskis tapo „Wolves“ vedliu labai reikalingu metu: pataikė iš toli, vėliau pridėjo dar du metimus, o po A.Juškevičiaus tritaškio komandas skyrė vos 2 taškai – 43:45. Galiausiai rezultatą lygino Kristupas Žemaitis. Iniciatyva dabar buvo svečių rankose (55:47), prie to vis dar labiausiai prisidėjo vyriausias „Betsafe-LKL“ žaidėjas.

Darylas Doualla bei Bradley Davisonas stengėsi gerinti Kėdainių ekipos padėtį, skirtumas mažėjo (64:67), o laiko dar liko sočiai – daugiau nei pusė ketvirčio. M.Lukauskio tritaškis vėl žlugdė oponentų viltis, tuo tarpu Artūro Žagaro ranka prie baudų metimo bei tritaškio linijos drebėjo – 72:77. Kitoje aikštės pusėje Ahmadas Cavaras rodė šaltus nervus ir taip praktiškai tvirtino pergalę „Wolves“.

Likus 5 sekundėms B.Davisonas neleido alytiškiams jaustis ramiai, tačiau stebuklas nebeįvyko – Eigirdo Žukausko baudos metimai tapo lemtingais – 81:76.

Alytaus krepšininkus į pirmąją pergalę vedė M. Lukauskis. Nuostabias rungtynes sužaidęs 43-ejų krepšininkas per 23 minutes pelnė 26 taškus.

„Nevėžio-Optibet“ gretose ryškiausias buvo Bradley Davisono (20 tšk.) ir Pauliaus Petrilevičiaus (19 tšk., 8 atk. kam.) duetas, aurinkęs beveik pusę komandos taškų.

„Nevėžis-Optibet“: Bradley Davisonas 20, Paulius Petrilevičius 19 (8 atk. kam.), Darylas Doualla 11, Artūras Žagaras 8 (5 rez. perd.), Danielius Lavrinovičius 6, Timas Lambrechtas bei Dominykas Stenionis – po 5.

„Wolves“: Mindaugas Lukauskis 26 (6/9 trit.), Ahmadas Caveras 14 (11 rez. perd., 1/7 dvit.), Adas Juškevičius 9 (1/8 trit.), Marcosas Delia ir Hugo Invernizzi – po 8.