Šeimininkai rungtynes pradėjo galingai – 10:2. Kėlinukui įpusėjus, “Neptūnas” pirmavo 17:6, o Vaidoto Pridotko sąskaitoje jau buvo 10 taškų. Antroje pirmo ketvirčio pusėje svečiai kiek sušvelnino rezultatą – 23:15.

Antrąjį kėlinuką įspūdingai pradėjo jau “Nevėžio” krepšininkai. Povilas Butkevičius keturis kartus iš eilės įkalė kamuolį iš viršaus ir prisidėjo prie svečių spurto 12:0 (27:23). Kėdainiškiai ir toliau įspūdingai rungtyniavo gynyboje ir dvikovai įpusėjus jau pirmavo 42:31.

Trečiąjį kėlinuką sėkmingiau pradėjo svečiai, bet pamažu “Neptūnas” perėmė iniciatyvą ir pamažu mažino deficitą. Po trijų kėlinukų “Nevežis” pirmavo 61:54.

Ketvirtojo ketvirčio viduryje "Neptūno" žaidėjas Vitalijus Stanevičius privertė penktąjį kartą prasižengti svečių lyderį P.Butkevičių, kuris pelnė 16 taškų (8/10 dvitaškiai), bei eilinį kartą sušvelnino “Nevėžio” pranašumą iki septynių taškų – 63:70. Tačiau po kelių kėdainiškių atakų rezultatas vėl šoktelėjo jų naudai – 74:63.

Per likusį laiką “Neptūnas” sugebėjo priartėti ir paskutinę rungtynių minutę atsiliko tik 4 taškais (73:77), tačiau svečiai pataikė baudas, o tolimi šeimininkų nepasiekė tikslo – “Nevėžio” pergalė 80:73.

"Neptūnas": V.Pridotkas 23, V.Stanevičius 18 (8 atk. kam.), P.Počiuipa 7, M.Kasiulevičius 7 (8 atk. kam., 2/10 tritaškiai).

"Nevėžis": A.Viskontas 18 (5 atk. kam., 4 rez. perd.), P.Butkevičius 16 (6 atk. kam., 8/10 dvitaškiai), G.Leonavičius 14 (6 atk. kam.), B.Veikalas 10 (5 rez. perd.), P.Šakinis 9.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.