Trečias serijos mačas trečiadienį (gegužės 9 d.) bus žaidžiamas Šiauliuose.

Rungtynės

„Rūdupio“ starto penketas: Adas Juškevičius, Gintaras Kadžiulis, Simas Buterlevičius, Gediminas Orelikas ir Povilas Butkevičius.

A. Juškevičiaus dvitaškis ir G. Kadžiulio tritaškis iškart truktelėjo „Rūdupį“ pirmyn - 5:0, bet netrukus šiauliečių veteranas M. Žukauskas sušvelnino skirtumą - 5:2. Penktą minutę R. Broadusas tritaškiu išlygino rezultatą - 6:6. Toliau vyko lygi ir atkakli kova 11:8, 11:11, 13:13). Prieniškiams Edgaro Želionio pastangomis (7 tšk.) pavyko vėl kiek atitrūkti - 20:15. Po pirmų 10 minučių aikštės šeimininkai pirmavo - 23:18.

Antrą ketvirtį spurtu 4:0 pradėjo „Šiauliai“ (23:22). Netrukus A. Juškevičiaus vienas ir Artūro Milaknio du tritaškiai iš eilės leido Rūdupiui pabėgti 7 taškų persvara - 32:25. A. Juškevičius tolimu šūviu ir Simas Buterlevičius baudomis dar labiau atitolino „Rūdupį“ - 41:30. Po 20 minučių žaidimo Prienų krepšininkai pirmavo 12 taškų skirtumu - 47:35.

Trečią ketvirtį „Rūdupis“ pradėjo sėkminga atkarpa 10:0 ir susikrovė 22 taškų pranašumą - 57:35. Vėliau tas aikštės šeimininkų spirtas buvo pratęstas iki 14:3 (61:37). Trečio kėlinio viduryje intrigos šiose rungtynėse jau neliko. Po 30 minučių Prienų ekipa įtikinamai pirmavo 64:41. Šiauliečiai per trečią ketvirtį surinko vos 6 taškus.

Paskutinį ketvirtį „Rūdupis“ pradėjo vėl spurtu 5:0 (69:41). Prieniškiai negailestingi ėmė triuškinti svečius iš Šiaulių (74:45, 34 min.). Nesustabdomas aikštėje buvo Artūras Milaknis, vieną po kito siuntęs tritaškius į varžovų krepšį (27 tšk., 5/8 tritaškiai, 5/6 dvitaškiai, 2/3 baudos). „Rūdupis“ šventė antrą pergalę serijoje, šįsyk triuškinamą - 87:55.

Rezultatas:

„Rūdupis“ - „Šiauliai“ - 87:55 (23:18, 24:17, 17:6, 23:14), - serija 2-0.

„Rūdupis“: Artūras Milaknis 27 (23:47 min., 5/6 dvitaškiai, 5/8 tritaškiai, 2/3 baudos), Arnas Labuckas 14 (4 atk. kam., 2/3 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 4/4 baudos), Edgaras Želionis 12 (10 atk. kam., 2/5 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai, 5/8 baudos), Adas Juškevičius 11 (3/6 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 2/2 baudos), Simas Buterlevičius 9, Gediminas Orelikas 6, Povilas Butkevičius 5, Gintaras Kadžiulis 3 taškai. Paulius Ivanauskas (27:46), Andrius Mažutis (14:03) ir Valdas Dabkus (00:43 sek.) taškų nepelnė.

„Šiauliai“: Raitis Grafas 9, Marius Prekevičius ir Rashaunas Broadusas po 8, Cameronas Longas 6, Julius Jucikas ir Vytautas Šarakauskas ir Darius Gvezdauskas po 5, Vitalijus Liutyčius 4, Valdas Vasylius 3, Mindaugas Žukauskas 2 taškai. Arvydas Šikšnius (17:45) ir Edvinas Ruzgas (06:56) taškų nepelnė.