Valdo Dabkaus, Rashauno Broaduso, Edgaro Stanionio bei Sauliaus Kulviečio surengtas spurtas rungtynių pradžioje „Juventus“ ekipai leido nutolti (12:5). Nikita Barinovas pelnė 6 taškus iš eilės, taip padidindamas šeimininkų persvarą iki 9-ių (18:9). Artūras Jomantas taikliu metimu sumažino „Dzūkijos“ deficitą, bet E. Stanionio tritaškis po pirmojo kėlinio leido šeimininkams pirmauti 10 taškų persvarą – 22:12.

Penki iš eilės Fedoro Dmitrievo taškai svečiams leido priartėti (26:20). Kėliniui įpusėjus komandas skyrė 9 taškai (29:20). Paulius Dambrauskas bei Vilmantas Dilys sumažino „Dzūkijos“ atsilikimą iki 5 taškų (36:31). G. Gustas pridėjo dar 2 taškus, bet jau kitoje aikštelės pusėje Ovidijus Varanauskas pataikė tolimą metimą ir „Juventus“ ekipa pirmąją rungtynių pusę baigė turėdami 6 taškų pranašumą – 39:33.

Trečią ketvirtį dviem taikliais metimais pradėjo F. Dmitrievas (41:37). Adamas Lapeta ir Martynas Paliukėnas sumažino „Juventus“ persvarą iki minimumo (42:41), o P. Dambrausko dvitaškis svečius išvedė į priekį (42:43). Komandos kelias minutes keitėsi rezultatyviomis atakomis (51:52). V. Dilys taikliu metimu padidino „Dzūkijos“ pranašumą iki 3 taškų (51:54). N. Barinovas ir P. Dambrauskas apsikeitė taikliais metimais ir trečiasis rungtynių kėlinys baigėsi svečiams iš Alytaus pirmaujant 2 taškais – 54:56.

N. Barinovas, R. Broadusas ir O. Varanauskas aktyviai pradėjo kėlinį persverdami rezultatą „Juventus“ ekipos naudai (61:58). R. Broadusas ir F. Dmitrievas apsikeitė taikliais metimais (63:60), o P. Dambrausko tritaškis išlygino rungtynių rezultatą (63:63). V. Dilys pataikė abu baudos metimus, P. Dambrauskas pelnė 13-ąjį savo tašką ir „Dzūkija“ vėl išsiveržė į priekį (63:67). Tačiau S. Buterlevičiaus tolimas metimas sumažino šeimininkų atsilikimą iki minimumo (66:67). V. Dilys bei M. Paliukėnas pataikė po tritaškį ir padidino Alytaus komandos pranašumą iki 8 taškų (66:74). Arvydas Šikšnius pelnė 6 taškus iš eilės, tačiau to nepakako ir Alytaus „Dzūkija“ šventė pergalę – 72:77.

„Juventus“: Arvydas Šikšnius 13, Rashaunas Broadusas, Valdas Dabkus ir Nikita Barinovas (9 atk. kam.) po 11, Simas Buterlevičius 8 taškai.

„Dzūkija“: Vilmantas Dilys 17, Fedoras Dmitrievas 16, Paulius Dambrauskas 14, Martynas Paliukėnas ir Adamas Lapeta po 9 taškus.