Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai savo žiūrovų akivaizdoje po atkaklios kovos 73:70 (18:19, 19:8, 20:17, 16:26) įveikė Prienų „Cbet“ (6/8).

Nugalėtojus į priekį vedęs V. Okoua pelnė 19 taškų (8/13 dvitaškiai, 0/1 tritaškis, 3/3 baudos), atkovojo 15 kamuolių bei surinko 24 naudingumo balus.

„Nevėžio“ pergalę nulėmė Julius Kazakauskas, kuris likus žaisti 15 sekundžių pataikė pergalingu tapusį metimą iš po krepšio.

Svečių gretose rezultatyviausias buvo Laurynas Birutis su 18 taškų.

Prieš pat pertrauką atsiplėšusi Kėdainių ekipa ketvirtojo kėlinio pradžioje dar užtikrintai pirmavo 60:46, tačiau nepasidavę prieniškiai spurtavo 16:0 bei persvėrė rezultatą – 60:62.

Taškų sausrą galiausiai nutraukė rezultatą išlyginęs Laurynas Beliauskas (62:62), o V. Okouo ir J. Kazakausko tandemo dėka „Nevėžis“ atgavo pasitikėjimą savimi ir sugebėjo išplėšti pergalę.

Šeimininkų gretose šiose rungtynėse debiutavo Grantas Vasiliauskas, kuris per 8 minutes prametė abu dvitaškius, pasižymėjo atkovotu kamuoliu ir -1 naudingumo balu.

„Nevėžis“: Viny Okouo 19 (15 atk. kam., 24 naud. bal.), Laurynas Beliauskas 14, Georgios Kalaitzakis 10, Panagiotis Kalaitzakis 9 taškai (6 atk. kam.).

„Cbet“: Laurynas Birutis 18 (8/11 dvitaškiai, 7 atk. kam., 20 naud. balų), Regimantas Miniotas 12, Lukas Uleckas 10, Arnas Velička 7 taškai (6 rez. perd.).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (6)